Забобонний фрукт• Изменено 10 декабря в 10:29

Чи працює у вас домашній інтернет під час відключень світла?

У мене ні, ніяких знижок на оплату нема, кажуть підключити не можуть і нічого не роблять, світла нема по 12 годин на добу
Зробіть вибір:
вже голосів: 67
ТАК
НІ
Відповідь у коментарях
Місячне Сяйво• 10 декабря в 10:29
подключали оптоволокно еще в 23м, работает, часов до 12 как раз
Стебель березы• 10 декабря в 10:30
У мене оптоволокно, інтернет є завжди. Ну щоправда я не сиділа без світла довше аніж 12 годин підряд, тому як довше-я не знаю.
Млинці зі смайликом• 10 декабря в 10:31
Оптоволокно + пауербанк
Твоя космішна• 10 декабря в 10:32
Так. Оператор декларує, що має працювати 24 години. У мене НЕ оптоволокно. Я ще поставила безперебійник на роутер. Тому вай-фай це єдине, що працює, бо без світла ні води, ні опалення, ні чаю нагріти не можу(((
Оч@ров@Шк@• 10 декабря в 10:34
в 23році перейшла на оптоволокно, бо працюю з дому.
безперебійник до роутера і термінала і все працює. доречі, з 23 року вже кілька раз міняла блоки живлення, шнури і безперебійники - це все ламалося чи перегорало від скачків напруги.
Хочу на Балі• 10 декабря в 10:38
Нет. Но я и не брала такой инет. при отключениях пока мобильного инета хватает
Захекалася читать• 10 декабря в 10:39
работает, т.к. проведено оптоволокно
Як міряти?• 10 декабря в 10:41
У меня оптоволокно и нормальный провайдер. Но и цена не 100 грн.
Пугачиха• 10 декабря в 10:42
так. купила проводок до роутера і павера. і все ок. оптоволокна нема. цілий день світла нема,інет є
мегамоСГ• 10 декабря в 10:44
Так, працює.
Люблю Украину• 10 декабря в 10:48
Свого часу змінили провайдера, бо інтернету не було,а платити треба було повністю.
Зараз Інтернет є, але годин 6...7
Отчебучкина• 10 декабря в 10:50
Село. Працює. Стало краще, минулого року 4 години витримувало, зараз за 10 не відпадає
ГонУрова дівка• 10 декабря в 11:00
По перше ми купили павербанк і дріт до вай вай. Ще взимку 2023 р.

Потім ще оптоволокно провели і поставили накопичувач постійний
Дама с заначкой• 10 декабря в 11:01
Проведите оптоволокно, запитайте роутер и будет вам интернет при отключении
Забула що?• 10 декабря в 11:01
Когда по 20 часов начнут отключать. То никакая техника не вынесет
НичеНипанимаю• 10 декабря в 11:05
Киевстар домашний интернет. Они наверное поставили свежий аккумулятор - отлично работает без оптоволокна
Шкала Радощів• 10 декабря в 11:05
Не совсем понимаю вопрос. Он то работает, но не сам по себе, а в результате усилий. Ставили батареи на их оборудование, у меня в квартире станция которая питает модемы
Аннуитет• 10 декабря в 11:54
Оптоволокно + экофлоу. Свет и инет есть всегда.
Гарні диньки• 10 декабря в 12:09
Так, є. Ми влітку 2024 перейшли на оптоволокно Водафон. Трохи дорожче, але він працює підчас відключень світла
Спілий баклажан• 10 декабря в 12:23
Так, але в нас оптоволокно + купували якусь приблуду , щоб працювало під час відключень
Кошка Мурка• 10 декабря в 12:30
Да, у нас обычный, не оптоволокно, 7-8 часов выдерживает, дольше пока не отключали
Ліплю вареники• 10 декабря в 13:05
Також оптоволокно
автор Забобонний фрукт • 10 декабря в 13:43
Ответ дляДама с заначкой
НЕМАЄ ОПТОВОЛОКНА, ЧИТАЙТЕ УВАЖНО
автор Забобонний фрукт • 10 декабря в 13:44
Ответ дляАннуитет
яка модель еко
Аннуитет• 10 декабря в 13:53
Ответ дляЗабобонний фрукт
яка модель еко
Дельта про 3600.
Аннуитет• 10 декабря в 13:55
Ответ дляЗабобонний фрукт
НЕМАЄ ОПТОВОЛОКНА, ЧИТАЙТЕ УВАЖНО
Без него у вас может быть инет, только если у провайдера стоит аккумулятор. Но это дорого, редко кто из них ставит, а предлагают перейти на оптоволокно. Ну или от мобильника раздавать по внутренней сети.
Бабка-байкерша• 10 декабря в 14:08
Ответ дляЗабобонний фрукт
НЕМАЄ ОПТОВОЛОКНА, ЧИТАЙТЕ УВАЖНО
А навішо писати капслоком. вам дали відгуки, коли працює. Ви ж самі розумієте, якщо вам так відповіли - діла не буде, міняйте провайдера. Два роки тому у нас Київстар працював псля відключення 20-30 хвилин, рішення тому не було на той момент, теж ніякх знижок чи перерахунків, прийшлося змінити на Ланет, питань немає, все працює відмінно. Зараз тільки павер банка і шнурочок до роутера при відключенні, щоб далі все працювало.
автор Забобонний фрукт • 10 декабря в 14:16
Ответ дляАннуитет
Дельта про 3600.
ого ціни
автор Забобонний фрукт • 10 декабря в 14:17
Ответ дляАннуитет
не стоїть в тому то і справа, оптоволокна теж нема, так за шо їм тоді платити?
автор Забобонний фрукт • 10 декабря в 14:18
Ответ дляБабка-байкерша
Нерви, ні у одного провайдера нема