MacOS-ница• вчера в 12:51

Регдолл кот, какие они по характеру?

Социальные, любят ходить хвостиком и быть рядом с человеком?
У нас был корниш рекс, к сожалению уже как два года его нет. Котопес, везде рядом, везде лапу надо сунуть и прокомментировать все в округе, ездил у всех на шее, на руках посидеть с радостью. Бесстрашный
Хотим подобного характера
Не любовница• вчера в 12:52
Бенгалку беріть. Це реально кото-пес. Гуляє на ланцюжку, не відходить від людини, добре переносить подорожі, не хворіє
автор MacOS-ница • вчера в 13:00
Ответ дляНе любовница
Ориентального типа муж не хочет больше. Это был мой кот старенький, мое приданное), но особой любви у мужа не случилось к такой внешности.
Он по пушистым котам, и чуть более независимым
Выбор был между мейкуном или регдоллом. Остановились на последнем
Попихтю та й годі• вчера в 13:13
Капец. Прочитала заголовок «рыгал кот».
Невгамовна Бу• вчера в 13:42
Ответ дляMacOS-ница
У меня мейн кун такой классный кот. Общительный всегда рядом и к другим животным вообще без агресси, наоборот, с интересом к ним. Я его обожаю))) и да, любит воду к воде спокоен. В ванную с водой спокойно сам залазит.
Коко На Страже• вчера в 13:50
Ответ дляMacOS-ница
А чого мейн-куна не схотіли, що саме смутило?)
Життє Бентежне• вчера в 13:55
Вони неймовірні.Можу про них розповідати годинами. Нашому 18 років. Мені подобається те, що в характері перетинаються абсолютно різні риси. Обожнення господарів, ніжні поцілунки, обійми, постійне майже перебування поряд, дуже сумує за відсутніми членами родини, жаліє того, хто плаче, дуже любить сгостей та посидіти разом за столом з усіма. І з іншого боку- бойовий характер. У часи молодості на дачі були передушені всі миші, розігнав всіх собак та котів, лазив по деревах, бився з вужем та іжаками. В родині також ніколи не дасть себе образити, має завжди власну думку та відстоює. Тобто це не та порода, яка буде безкінечно висіти на тобі з ніжностями, проте ії ласки вистачає з головою. Інтелігентний, вихований, жодної шкоди мені за 18 років не зробив. Я навіть не знала, що бувають такі коти.
Баба_Воля• вчера в 15:50
Ответ дляНе любовница
Они ж дорогие очень
Верочка 100%• вчера в 16:26
пішла гуглить, шо то за звір такий
Не любовница• вчера в 20:19
Ответ дляБаба_Воля
Они ж дорогие очень
Та ладно. Не такі вже й дорогі. Ще й враховуючи, що на ветеринара витрачатися не прийдеться