Дуняша• вчера в 14:17
Сенс банк, картка атб є питання
Відкрила сьогодні рахунок у банку сенс, мені нав´язали картку атб, казали без комісії. Які її переваги? Чи краще закрити, ліміт 7 тис. можу прибрати тільки через 10 днів
Дуняша
• вчера в 14:18
Предчувствую что насчитают за обслуживание карты АТБ, за эти 10 дней. Может сразу лучше закрыть ее, в АТБ очень редко бываю,
Дуняша
• вчера в 14:19
Ответ дляТра Ля Ля
З цією картою будуть дешевші деякі акційні товари
Дякую за відповідь, у вас вона є? Комісія є за обслуговування?
Тра Ля Ля• вчера в 14:20
Ответ дляДуняша
У мене карта АТБ від Моно. Комісії нема.
Перша леді колгоспу• вчера в 14:21
У меня привязана к карте Ощадбанка.
Комиссии нет. Активно использую.
Дуняша
• вчера в 14:21
Ответ дляТра Ля Ля
Тобто це для покупок зі знижкою в маркеті? Якщо я раз на півроку щось куплю в атб, це не критично?
Тра Ля Ля• вчера в 14:22
Ответ дляДуняша
Ви може нею користуватись, як звичайною кредиткою, будь-де. Але в АТБ буде +додаткова знижка.
Дуняша
• вчера в 14:23
Ответ дляТра Ля Ля
Дякую, за відповідь. Мені так і менеджер сказав, але я щось недовірливо до її слів
Тра Ля Ля• вчера в 14:25
Ответ дляДуняша
От дивіться, якщо ви оплатите цей товар вашою звичайною картою, то його ціна буде 44,90. А якщо картою АТБ-то 42,66.
Дуняша
• вчера в 14:29
Ответ дляТра Ля Ля
Дякую, хай тоді буде, я стільки всього начиталась, що вже на воду буду дути
Непонятно• вчера в 14:29
Ответ дляДуняша
Ви вперше в банку? Ця картка прив´язана до основної. Весь баланс один на всі картки, ще вигоду можна оформити.
В атб є акції пр цій картці)
Непонятно• вчера в 14:30
Ответ дляДуняша
Для чого критично?)))
Непонятно• вчера в 14:30
Ответ дляДуняша
А скільки вам років?
Дуняша
• вчера в 14:32
Ответ дляНепонятно
Для чого критично?)))
Колись в сенс банку треба було робити мінімум 15 операцій в місяць, щоб не було комісії
Непонятно• вчера в 14:33
Ответ дляДуняша
Для нарахування комісії
Та якої комісії?)) Де є комісія за картки?
Якщо ви невчасно повернуте кредитний ліміт то буде комісія. Зазвичай це 50-60 днів
Непонятно• вчера в 14:33
Ответ дляДуняша
Що за дикість?
Дуняша
• вчера в 14:33
Ответ дляНепонятно
В атб є акції пр цій картці)
Мені спочатку основну не хотіли відкривати, сказали картка атб повністю задовольнить ваші потреби) в місяць оборот десь до 30 тис
Силиконочка• вчера в 14:34
У мене три картки атб від райффайзен, моно і абанку. Комісії немає. Розраховуюсь будь-де, але знижки і кешбек тільки на обрані групи товарів. Обираєте самі в додатку. У мене продукти і аптека, а також магазини, в яких я щось купую, таксі, медичні лабораторії.
Непонятно• вчера в 14:35
Ответ дляДуняша
В нас не має напрягу з банками на щастя.
Я їх взагалі заблокувала, дуже агресивний маркетинг.
Дуняша
• вчера в 14:37
Ответ дляЕлектрохарчування
Там кредитка чи дебетова?
Обидві картки дебетові
Дуняша
• вчера в 14:37
Ответ дляНепонятно
А який ви обрали банк, якщо не секрет?
Дуняша
• вчера в 14:39
В мене один рахунок у райфайзені. Але начитавшись що часто блокують без поводу, вирішила ще один відкрити в сенсі. Колись була їх клієнтом, нарікань не було
Непонятно• вчера в 14:43
Ответ дляДуняша
А який ви обрали банк, якщо не секрет?
В мене абанк і власний рахунок
dahashutka19• вчера в 14:55
Ответ дляНепонятно
Що за дикість?
Це у них такі правила були і зараз мабуть є . Або робиш з карти покупки або оплату скільки то там раз чи на якусь суму, тоді комісія за обслуговування не знімається. Але це не на всіх картках так .