Простецкая• 10 декабря в 15:57

Дитина не хоче гуляти на вулиці

Дитині 1.7 років. Раніше не могли з вулиці зайти додому не хотів. Гуляв на вулиці. А тепер 3 дні трешу у мене...взагалі не хоче гуляти на вулиці. В дворі ще 15 мин. гуляє (приватний будинок), а на вулицю ну взагалі не хоче. Біжить в будинок. Ніхто його на вулиці не злякав. Все добре було. Чи такий період? Можливо, був у когось такий досвід?
Идеальная оптимистка• 10 декабря в 16:02
Ну хай гуляє у дворі, придумайте якісь ігри і і все налагодиться.
Замріяна• 10 декабря в 16:05
Я бы по такой мерзкой погоде тоже не гуляла.
Коленная ложечка• 10 декабря в 16:11
Может, вы его слишком тепло одеваете?
Обижулька• 10 декабря в 16:46
Да, у подруги частный дом, её малой зимой не хотел гулять в таком возрасте. Вообще проблемы не вижу, гуляйте у себя во дворе. Я в квартире, приходится таскаться по грязи.
Малинка• 10 декабря в 17:16
без проблем можно гулять вор дворе. Или гулять с важной целью: а пойдем в магазин за любимой булочкой/кормом для кота, ой, а по пути площадка, давай зайдем.