18 мнеУЖЕ• 10 декабря 2025
Интервальное голодание
Реально ли похудеть на интервальном голодании,какой лучше период выбрать.мой вес 90 кг.
SnowMaiden• 10 декабря 2025
Реально. Кето, иг, омад. Дефицит калорий, бытовая активность, спорт, баня.
Ютуб Алексей Ворон, похудение для чайников
18 мнеУЖЕ
• 10 декабря 2025
Ответ дляSnowMaiden
Спасибо большое,посмотрю
УжеВотДа• 10 декабря 2025
1- рахувати калорії в залежності від вашої активності щодня.
2- розібратись чи у вас проблеми із жиром - ГЕРХ, чи з цукром -преддіабет.
3-Герх їсти часто і малими порціями, з низькою кількостю жиру, Діабет інтервальне, низьковуглеводка.