Сорока-ворона• Изменено сегодня в 10:46
Є варіанти куди з Німеччини полетіти по ціні Єгипта?
Планували Єгипет у період 30 березня-15 квітня. Але у звʼязку з воєнними діями поблизу Єгипту туди вже летіти не ризикну.
Виліт з Німеччини.
Чи є якісь інші варіанти, щоб вкластись у суму не більш ніж 3 тис євро дорослий, підліток і дитина разом з перельотом і більш-менш теплим морем ?
Або краще перенести відпустку на літо і летіти на море в Європу?
Виліт з Німеччини.
Сорока-ворона
• сегодня в 10:55
Ответ дляОле Лукойе
А підліток це не дитина?
Він по ціні йде як дорослий.
Оле Лукойе• сегодня в 10:55
Ответ дляСорока-ворона
Зараз я розглядаю не лише Європу, але розумію, що на наш бюджет на тепле море варіанти обмежені.
Виключно Європа то вже варіант на літо.
3 тисячі на 3х обмежені варіанти? Вам не соромно перед українцями, які зараз в Україні? Питайте на місцевих форумах.
Янка-угомонись• сегодня в 10:56
Ответ дляСпайдерВумен
Наши беженки не уважают Тунис,им нужно на Майорку, острова Греции,Испанию
Эх, я бы с удовольствием в тунис бы съездила) и Марокко. Говорят в Марокко очень классные курорты
Оле Лукойе• сегодня в 10:57
Ответ дляЯнка-угомонись
В марокко вроде виза надо
Сорока-ворона
• сегодня в 10:57
Ответ дляОле Лукойе
Я ж не купую квитки заздалегідь. Зазвичай зекономити вдається, коли бронюєш завчасно наперед, а я ще нічого не бронювала, тому що не впевнена була щодо відпустки. А безпосередньо перед вильотом ціни дуже підіймаються.
Забрызжу ядом• сегодня в 10:58
Ответ дляЯнка-угомонись
В Марокко для украинцев виза нужна, и по слухам, не очень они хотят её давать. А вот рашистов принимают без виз
Бесконечность-не предел• сегодня в 10:59
Ответ дляСорока-ворона
Ми тут живемо
Ну так спитайте німецьких друзів чи місцевих турагентів. Звідки українкам знати, куди вигідніше летіти з Німеччини... ми з України добираємося
Чарочка діда• сегодня в 10:59
Ответ дляСорока-ворона
Думаєте я з виплат збираюсь на море?
У мене для Вас новини: дехто з українців в Німеччині працює.
Зараз у вас обідня перерва
Чарочка діда• сегодня в 11:00
Ответ дляСпайдерВумен
Людина, яка пройшла табір Джобцентр, заповнювала купу папірців німецькою, не може визначитись,де провести відпустку?
Просто нема часу на це. Вона ж працює.
Чарочка діда• сегодня в 11:01
Ответ дляСпайдерВумен
Бо Одеса їм не по кишені
Чарочка діда• сегодня в 11:01
Ответ дляКлин_Кляйн
Ладно шучу, что мы как змеи тут собрались 😄
Весна. Драсті.
СпайдерВумен• сегодня в 11:02
Ответ дляСорока-ворона
Думаєте я з виплат збираюсь на море?
Пусть сидят на выплатах,я не про это.
Я всегда знаю,куда и когда хочу полететь с детьми и с ноября мониторю цены.
Чарочка діда• сегодня в 11:03
Ответ дляСорока-ворона
Біда
НичеНипанимаю• сегодня в 11:03
У нас из Германии в прошлом году отпуск в Египте обошелся в 5000€ в апреле)
И туда я больше ни ногой.
Не беженцы, предугадывая вопросы)
И туда я больше ни ногой.
Не беженцы, предугадывая вопросы)
Чарочка діда• сегодня в 11:03
Ответ дляБесконечность-не предел
На маршрутці в Бориспіль і по заторам
СпайдерВумен• сегодня в 11:04
Ответ дляНичеНипанимаю
И туда я больше ни ногой.
Не беженцы, предугадывая вопросы)
И туда я больше ни ногой.
Не беженцы, предугадывая вопросы)
Почему так дорого?
НичеНипанимаю• сегодня в 11:07
Ответ дляСпайдерВумен
Почему так дорого?
У меня тоже были такие вопросы, бронировал муж. Хороший отель, но Египет того не стоит, дорога из аэропорта и в него меня впечатлила, больше не хочу.
Ну и приставание с экскурсиями и спа, это отдельный капец Египта, нигде давно такого не встречала
миссАрфография• сегодня в 11:08
Ответ дляНичеНипанимаю
И туда я больше ни ногой.
Не беженцы, предугадывая вопросы)
И туда я больше ни ногой.
Не беженцы, предугадывая вопросы)
В каком отеле так не понравилось?
НичеНипанимаю• сегодня в 11:10
Ответ длямиссАрфография
В каком отеле так не понравилось?
Отель как раз был не плохой, вне отеля жесть, вооруженные до зубов посты, когда вокруг ходят дядьки с автоматами наперевес и в балаклавах, хаос на дорогах, пустыня, проносящиеся мимо внедорожники без стекол, ну не мой вайб совершенно. Мне было стремно.
Щедрик ведрик• сегодня в 11:20
Канадські острови подивіться, зокрема Тенеріфе. Трохи холодніше, ніж Египет, але норм
миссАрфография• сегодня в 11:21
Ответ дляНичеНипанимаю
Я была в Египте около 20 раз. Всегда хорошие и очень хорошие отели. Риксос, Штайгенбергер, Иберотель. Хочу понять, где именно вы застали этот пост апокалипсис еще и за 5000 евро.
НичеНипанимаю• сегодня в 11:22
Ответ длямиссАрфография
Перечитайте мои сообщения
Турагенція Tourdream• сегодня в 11:24
Автор, якщо з Вашого міста не дуже далеко їхати до Польщі, то придивиться до турів звідти. Ціни часто набагато привабливіше, ніж з Німеччини. У нас так туристи, хто мешкають у Німеччині ближче до польського кордону, літають, з Варшави, Зеленої гури, Вроцлава.
З Варшави, наприклад, Кабо Верде часто по приємній вартості. Там гарні готелі на ’все включено’, теплий океан, та летіти відносно не довго, 7 годин.
СпайдерВумен• сегодня в 11:25
Ответ дляНичеНипанимаю
Вы не были в Египте до этого?
Реально дорого вышло,вы могли в Доминикану итд полететь за такую сумму (
Кондуктор маршрутки• сегодня в 11:25
Ответ дляОле Лукойе
А підліток це не дитина?
Дитина, але відпочиває за ціною дорослих
миссАрфография• сегодня в 11:25
Ответ дляНичеНипанимаю
Перечитайте мои сообщения
Перечитала. Там есть название отеля, скрытое между строк? Напишите его еще раз, тогда.
СпайдерВумен• сегодня в 11:25
Ответ дляSo_so
Лучше перенести, там скоро всё утрясётся.
Вы уверены, что скоро?