Мальдивирую• Изменено 10 декабря в 17:27
Чи були би ви з таким?
Дано:
1. Квартира однокімнатна без ремонту, стара після років квартирантів, меблів мінімум, жодної шафи. Судами поділена з жінкою навпіл. По факту квартира не його. Продавати жінка не хоче, хоче щоб віддав так свою половину. На старості ще лишиться на вулиці.
2. Дітей нема і не було.
3. Досугу нема ніякого _кафе 2-3 р на рік. Кіно,театри-це все ні. Гуляння лиш по парку.
4. Грошей не дає, взагалі нічого як для жінки не купує, нема ніяких приємностей. Максимум - кава з Хлібної кави і пиріжок.
5.Усі зустрічі вдома на його території. Там комфорту ноль. Нема ніякого настрою.
6. Вічно купа болячок- то одне болить, то інше. І так постійно.
7. 52 роки.
2. Дітей нема і не було.
7. 52 роки.
Всіх підсаджую• 10 декабря в 17:48
Ответ дляМальдивирую
я живу краще))))
Два пирожка и однушка с ремонтом?
Федорино Горе• 10 декабря в 18:04
Напевне,добре чпокає?
Більше пояснень немає,чому біля нього триматись
Рассказница• 10 декабря в 18:05
Ответ дляФедорино Горе
Напевне,добре чпокає?
Сейчас выяснится что ему нужно раз в месяц