Мамина квіточка• Изменено вчера в 21:48
Уже наверное все потратили, а мне только зачислили тысячу.
Подскажите куда тратить можно?
Если лекарства в аптеке, то абсолютно все можно этой тысячей оплатить? Или есть исключения?
Ещё смотрю, что аптека 911 предлагает на бонусы положить столько же, сколько потрачено с этой тысячи. Тоже вопрос, на все товары аптеки распространяется?
Chaterbox• вчера в 22:11
Ответ дляМамина квіточка
Тсю... А накой они мне нужны, если мне нужны мои, которые я принимаю 🤔
Смысл-в поддержке отечественного производителя, и украинской экономики.
На циголках• вчера в 22:13
Ответ дляНекомильфо
В 911 є ліки, вони помічені «Зимова 1000». Купуйте
только там одна фигня и выбрать нечего
Ну ниче се• вчера в 22:13
Їх можна ж довго витрачати - колись да й знадобиться щось в аптеці. Доглядове щось купіть. В книгарні подивіться щось на подарунок, можливо, або собі для душі. Та і продукти можна буде купити, принаймні, пізніше точно, бо спершу ця опція не дуже проходила, але обіцяли, що буде
Некомильфо• вчера в 22:14
Ответ дляНа циголках
только там одна фигня и выбрать нечего
Та мабуть глюк якийсь був, бо мої ліки вже не входять в перелік.
А так, то згодна, фігня якась
ГейТуда• вчера в 22:15
Ответ дляМамина квіточка
Та повелась зачем-то) Подружки подстрекали.
на ЗСУ переведите.
Ну ниче се• вчера в 22:15
Ответ дляНа циголках
только там одна фигня и выбрать нечего
Чого це, там мільйон варіантів. Не тільки ж умовно аспірин можна взяти) Я брала гарні вітаміни з біотином для волосся, наприклад
На циголках• вчера в 22:16
Ответ дляНу ниче се
ну от у меня на кассе высветился зефир как нац кешбек, но что еще, как узнать,? приложение форы скачала, нет никаких пометок как в аптеке. и что ходить все пробивать на кассу самообслуживания))))
Идеальная оптимистка• вчера в 22:20
Ответ дляAnna-1995
А правда ,что можно на укр почте посылку оплатить этой 1000?
Еву не прошло оплатить у меня.
Chaterbox• вчера в 22:17
В пиццерии сработало, в Маке нет. Могу завтра спросить название, в какой именно сработало.
Мушля з Криму• вчера в 22:17
Ответ дляМамина квіточка
Так, а на кой оформлювали?
Чижик Пижик• вчера в 22:22
Ответ дляЯ пані прохана...
Оце класна у вас комуналка, у нас влітку більше за 48 м²
В мене 47 однушка, так класна, ттфу-тьфу, але ще +380 грн осбб, їх не можна з цієї карти оплатити, тобто вся,комуналка біля 1800 грн
Я пані прохана...• вчера в 22:24
Ответ дляЧижик Пижик
В мене в два рази більша
Ну ниче се• вчера в 22:42
Ответ дляНа циголках
Не підкажу, бо продукти не брала так, але по ідеї всі українські мають спрацювати. І на товарах часто пишуть чи на цінниках, що нацкешбек
Мамина квіточка
• вчера в 23:02
Ответ дляНа циголках
только там одна фигня и выбрать нечего
Ну вот Золмигрен подходит. Вещь нужная.
И ещё по мелочи накидала.
Мамина квіточка
• вчера в 23:03
Ответ дляГейТуда
на ЗСУ переведите.
Я доначу только мужу. А из этих никак.
ГейТуда• вчера в 23:04
Ответ дляМамина квіточка
Я доначу только мужу. А из этих никак.
ваш муж - в ЗСУ ?
На циголках• 35 минут назад
Від 11 грудня українці можуть використовувати 1000 грн ’Зимової підтримки’ для придбання продуктів українського виробництва (крім підакцизних товарів)
Про це повідомляє Мінсоцполітики, передає RegioNews.
Така опція вже доступна в торговельних мережах Fozzy Group (Сільпо, Фора, THRASH!ТРАШ!, Fozzy) та ’Близенько’.
Наразі скористатися нею можна в понад 1 160 магазинах по всій Україні, і з часом перелік точок буде розширюватися.
Можливість не поширюється на онлайн-замовлення.