Меня не звали• вчера в 22:59
Винна у даній ситуації?
Десь місяць тому у нас в офісі була перевірка. Просто керівництво з центрального офісу приїхало перевірити нашу роботу. Мій керівник мене попередив та попросив попередити своїх співробітників про перевірку. Я так і зробила, попередила, але обов´язково наголосила, що що це конфіденційно та суто для їх, нікому про те, що вони знають за перевірку не говорити. Після проведення перевірки одна дівчинка, їй 18 років, проговорилась, що вона знала про перевірку. І я так отримала на горіхи від свого керівника, що до тепер він при нагоді це згадує. Як думаєте, я справді винна в даній ситуації? Розповіла лише через вказівку керівника і неодноразово наголосила, що це конфіденційно.
Зубная фея• вчера в 23:02
Нет, Вашей вины нет.
Но не может же быть виноватым руководитель?
Вы козлик для отпущения.
Партизанка• вчера в 23:01
Авторе, кого зловили, той і вор. І так, наступного разу не беріть участь у цих’надсекретних’ операціях
Меня не звали
• вчера в 23:03
Ответ дляЗубная фея
Нет, Вашей вины нет.
Вы козлик для отпущения.
А вийшла крайня я(
Там сьогодні знову хтось їхав з центрального офісу, і мій керівник знову мене набрав: Таня, тільки дивись, щоб не було як минулого разу. То я вже нікому і не розповідала про ці візити.
Варена цибуля• вчера в 23:04
Якась хрінь - керівник сказав попередити всіх, і тут одна дівчинка проговорилась, що знає…
Так керівник сам просив попередити всіх
Ждушечка• вчера в 23:04
Ответ дляМеня не звали
А вийшла крайня я(
А у вас какие то проблемы,что обязательно всех предупредить?
Меня не звали
• вчера в 23:05
Ответ дляВарена цибуля
Так керівник сам просив попередити всіх
Так, а крайня вийшла я( хоча вже місяць пройшло, він до тепер це згадує
Меня не звали
• вчера в 23:05
Ответ дляЖдушечка
Ні, немає проблем. Я б тоді навіть не попереджала, але керівник сам наголосив попередити.
Люблю кетчуп• вчера в 23:05
Ответ дляМеня не звали
Так и вы строчите это тоже не впервые ))
Прагматик флегма• вчера в 23:06
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вы уже писали это сочинение. У вас кризис жанра?
Было, тоже помню, только в прошлый раз мальчик проболтался. Интересно, это проверка на память и посещаемость, или у троллей новые ичтории закончились, полезли в старые?
Меня не звали
• вчера в 23:06
Ответ дляЛюблю кетчуп
Написала вдруге. Коли це сталось і сьогодні (сьогодні керівник знову про це почав згадувати, так як повинна бути ще одна перевірка)
Люблю кетчуп• вчера в 23:08
Ответ дляПрагматик флегма
Девочка была. Я в той теме комментировала) Автор какой-то тухлый недалёкий троль. Но я не удивлюсь, если подобные темы уже и с мальчиком были..
Дівчина Гілмор• вчера в 23:08
У нас як керівництво мало бути то всі все готували і вони самі вкурсі були що ми знали про них. Як без попередження? Може і них ціль вас зловити на гарячому
Меня не звали
• вчера в 23:09
Ответ дляДівчина Гілмор
Та ні. Це навіть не зовсім перевірка була. Керівництво з центрального офісу просто приїздило познайомитись та оцінити загальний стан справ
Чеширская кошечка• вчера в 23:09
Ответ дляЛюблю кетчуп
100%
Было слово в слово
БлинчикБезСметанки• вчера в 23:17
Ответ дляМеня не звали
Так а чому тоді неможна було про це розповідати підлеглим? Я думала що було щось типу таємного покупця, а у вас просто візит керівництва.
Диви яка я пава!• вчера в 23:20
А вы лично слышали как девочка призналась? Или знаете со слов руководителя?
Меня не звали
• вчера в 23:23
Ответ дляДиви яка я пава!
Знаю це зі слів керівника. І потім я з дівчинкою спілкувалась стосовно цієї перевірки (спокійно, без звинувачень та наїздів, просто запитала як в неї справи, і вона згадала, що випадково проговорилась в кінці перевірки, що знала за візит керівництва)
Диви яка я пава!• вчера в 23:26
Ответ дляМеня не звали
Так надо было руководителю сказать что вы каждый день персонал проверкой запугиваете, что вот вот сегодня проверка прийдёт.
РокерША• вчера в 23:32
Значить треба зібрати в одному кабінеті керівника, вас і те тріпло і дати їй зрозуміти що слідуючий раз вилетить з роботи якщо розпустить язика