Сиренькая• 1 час назад
Підлітки, вступить після 9 класу
Вітаю, дівчата підкажіть, у вас у школах вчителя возять дітей по коледжах, технікумах, щоб показати їм кули можна вступати? Або ви самі їздите зі своїми підлітками?
Зараз це питання номер один, що робити після 9 класу, мій син вчиться неохоче, бажань особливих не виявлено, виховую одна, порадитись ні з ким.Поділиться думками
Ловлю капці• 59 минут назад
А навіщо туди їздити скрізь?
Оберіть онлайн що вас цікавить і поїдьте туди на день відкритих дверей
Бджолина королева• 59 минут назад
Сами. Учитель максимум может сводить в то пту, что рядом со школой. Или кто-то из пту придёт с школу (если у них недобор)
Бойцовская• 54 минуты назад
Який сенс возити клас по різним коледжам, якщо у всіх різні інтереси та більшість націлена на проведення навчання в школі?
Краще вже на екскурсію по місту пройтися. Чи в кіно/театр.
Кинг-Конгша• 47 минут назад
розглядаю вступ дитини після 9го класу до коледжа. Шукатиму по більш-менш якимось проявленим інтересам дитини
Опля Картопля• 45 минут назад
Мы в Харькове, не возят, но постоянно приводят кого-то в школу или онлайн презентации колледжей. Даже в другие города зовут.
Не пириживай• 44 минуты назад
Если ребёнок ещё сам не знает, кем хочет быть, идите дальше в 10-11 класс. Дпа в этом и следующем году ещё не будет, поэтому всех желающих обязаны оставить в школе. Да и выбор специальностей после 11 класса гораздо больше.
Балаболка• 43 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
какой коледж, вы что?
там одни наркоманы
Боже, откуда этот тупой бред🤦♀️
Ответ дляНе пириживай
Ви не вкурсі реформи. 80% шкіл не набиратимуть 10 клас в цьому році
Зліпок ступні• 26 минут назад
Ми також в роздумах, в який коледж всупати, ще й живемо в прифронтовому місті, тому дивимось щось в інших областях.
В школі не проводять інформативних зустрічей з представниками коледжів.
Один раз приходили представники ШАГ з агітацією, й возили охочих до пту(
Тому зараз шукаю онлайн дні відкритих дверей.
Також, раджу знайти групу в ТГ : Вступ 2026, там щотижня анонси та й багато інформації щодо вступу.
Сиреневая цапля• 26 минут назад
Син з 3-х років марить залізницею. Вступатиме у транспортний коледж. Я знайшла їх сторінку у Фб, підписалась і коли було оголошення про день відкритих дверей, то сходили з малим.
Злива інформації• 19 минут назад
Ответ дляОпля Картопля
А в нас, якось, не прийнято коледжі популяризовувати. Представників вузів приїжджають в місто, проводять зустрічі. А келеджи - нічого. Два тижня тому клас мого сина водили на таку зустріч. А вони лишень 9 клас.