Сито для думок• вчера в 10:42

Сайт знайомств і мій чоловік

Місяць назад в заблокованих в телеграмі знайшла давинчике у чоловіка , запитала що то таке? Сказав по силці перейшов і його закинуло на сайт . Але там щоб зайти треба реєструватися. Ну звісно він так і зробив фото не своє поставив . А потім взагалі написав , що дівчина . Короче сварка така була , признає що погано поступив в нас зараз сімʼя в поганих відносинах вже пів року сваримося живимо окремо ( ну це ще робота в нього така) зараз приїхав за мною і дітьми забирати . Короче каже що просто дивився що за сайт . Їдемо на поліграф . Дівчата як сприймати цю ситуацію?що мені робити
Мальовнича даль• вчера в 11:41
Ответ дляДомовенок Кузя
То запитання було. Заспокойтеся жіночко, бо сімейне щастя так і пре з вас
Запитання? Я не бачу там запитання. ) чи ви не знаєте, як запитання ставляться?
Мальовнича даль• вчера в 11:42
Ответ дляДомовенок Кузя
Да, по сайтам знайомств при чоловікові не ходжу)
Домовенок Кузя• вчера в 11:44
Ответ дляМальовнича даль
Так ваше питання було на мій попередній пост, так в другому просто помилково крапка в кінці. Це продовження діалогу, де я уточнювала те, що я не писала про всіх. Вже в нашому довгому діалозі,я кіл Ка разів акцентувала увагу, що я не говорила про всіх, але вас то так зачепило, що вам мабуть є над чим замислитися
Домовенок Кузя• вчера в 11:46
Ответ дляМальовнича даль
І що? Я при чоловіку ходила з цікавості, бо на роботі багато колег розповідало хохми з сз, було цікаво. Я ж написала, що я там не знайомилася. Але кому я пишу, людині,яка читати не вміє. Я на відміну від вас чоловіка на СЗ не шукала. У вас так пжчалтнєнтко було в житті?
Мальовнича даль• вчера в 12:59
Ответ дляДомовенок Кузя
В 31 рік розійшлась з чоловіком, з яким була 12 років разом. Залишилась з дитиною на руках. Купила квартиру, машину, дитину відправила вчитись закордон. І тоді вже коли всі свої проблеми розгрібла, вирішила час шукати. А мені було 39 , всі навкруги або молодші набагато, або вже глубоко женаті.
Домовенок Кузя• вчера в 13:03
Ответ дляМальовнича даль
І! Це чудово, що вам вдалося зустріти, надіюся, гідного чоловіка. Як це суперечить моїм висловам і чому вас мої слова так сильно зачепили?
Я з чоловіком прожила 21 рік, він загинув, але не маю ніякого бажання копирсатися в курсі того лайна на СЗ, в надії відкопати там скарб. Вам просто дуже мабуть пощастило потрапити в невеликий відсоток везунчиків
Мальовнича даль• вчера в 13:16
Ответ дляДомовенок Кузя
Ой ніяк. Нікого не хотіла образити. Але ж вийшло що понесло
Вибачте за переписку неприємну. Буду добрішою
Домовенок Кузя• вчера в 13:23
Ответ дляМальовнича даль
І мені вибачте,якщо щось не так
ПлакалаВАвто• вчера в 16:13
Автор троляка.навіть не заглянула сюди