Стрекоза любви• вчера в 10:56
В кого є пухове одіяло? Які його переваги перед синтетичними наповнювачами?
Хочу почути думку тих, хто користується.
Ответ дляИз Кукуева я
Важке і жарке. Розкрилась - холодно, вкрилась - жарко
Дякую. Я скрізь читаю, що навпаки, вони легкі і супердихаючі.
Статус Ква• вчера в 11:03
Ніяких переваг. Попрати дома не можна, тільки здавати в чистку. Алергенне. Важке.
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 11:05
У меня пуховое, мне нравится,все отлично, не тяжелое, как пишут выше, зимой тепло, летом, когда не жарко также укрываюсь.
Статус Ква• вчера в 11:05
Взагалі це треба бути якимось особливим поцінювачем натурального. Бо зараз штучні матеріали набагато кращі й небезпечніші.
KrupinkaSs• вчера в 11:07
Ответ дляИз Кукуева я
Воно не має бути важке,воно має бути типу як пуховик,невагомим. Я мацала такі ковдри в эпіцентрі і в юсці ,вони легенькі ,але й коштують від 10000
Из Кукуева я• вчера в 11:10
Ответ дляKrupinkaSs
В нас з натурального пуху декілька ковдр, моя мама фанатик. Вони дуже теплі. Зараз відключення світла і немає опалення, так ій жарко під ним, що й опалення не треба.
Ответ дляСтатус Ква
Я шукаю дітям, розміру невеликого. Влітку теж неможливо в машинці випрати?
Ответ дляИз Кукуева я
А коли є опалення? Як вона ними накривається? Не спекотно?
Из Кукуева я• вчера в 11:12
Ответ дляСтрекоза любви
Пух зіб*ється що в ковдрі, що в пуховику.
Из Кукуева я• вчера в 11:14
Ответ дляСтрекоза любви
Вкрилась - розкрилась
але не змінює, бо ’це ж натуральний пух’
Ответ дляИз Кукуева я
Дякую. Зрозуміла, шо воно мені не підходить, чогось одразу не подумала, що доведеться прати навіть частіше, бо може бути непередбачуваний момент з «попісом», бо шукаю дитині.
Затишне кубло• вчера в 11:19
Ответ дляСтрекоза любви
Я прала і дома літом, якраз влазить в барабан, але після висихання треба його добре вибити, щоб пух знов розподілився, бо він збивається комом. Висохло, побила його вибивалкою, все нормально і без хімчистки. В мене їх 3 шт.,дуже задоволена, теплі, м,які, а ті сінтепонові через рік вже ніякі, бо як зіб,ється сінтепон, то ті вже нічим не розрівняти
Из Кукуева я• вчера в 11:23
Ответ дляЗатишне кубло
В нас синтепон за пару років не збився
Из Кукуева я• вчера в 11:26
Ответ дляСтрекоза любви
Пухове вимагає ретельного догляду. Взагалі прати можна 1-2 рази в рік. Часто не можна, зіб*ється комками.
До речі, пухове -не можна алергікам. Ну це так..мало лі
Мандолина Бу• вчера в 11:26
Користувалася пуховими одіялами і подушками. Перейшла на синтепонові ковдри. Подушки сама зробила з холофайбером, щоб на свій смак наповнити. Жаль, що не зробила це раніше
котопёс• вчера в 11:36
Только пуховое. уж насколько у меня муж любитель верблюжьего одеяла, и то согласился, что мое теплее. при этом есть разная плотность набивки- тяжелых не делают уже, это бабушка в свое время такое одеяло подогнала- ну вот это одеяло было! ну и процент пуха тоже важен.
Ответ дляИз Кукуева я
Так, погоджуюсь, не мій варіант.
Весела пiсенька• вчера в 12:29
Ответ дляИз Кукуева я
В пуховики никогда не сбивался ,то такие у вас пуховики ,ща 1 тыс грн
Из Кукуева я• вчера в 12:35
Ответ дляВесела пiсенька
Я навіть не пробую прати пуховик в домашніх умовах. Здаю в хімчистку за рекомендацією магазину. Вартість пуховика 15 тис.
Чавонадо• вчера в 15:28
Мала пухові,всі зараз на горищі.
Розглядаю натуральний ліжник.
Він шерстяний ,гарно переться.
Не сідає.
Замовлю аби не чесаний був.
Одягну в підковдру і супер!
Розглядаю натуральний ліжник.
Він шерстяний ,гарно переться.
Не сідає.
Замовлю аби не чесаний був.
Одягну в підковдру і супер!