Леди_на_драндулете• 11 декабря в 11:29
Чи нормально, коли жінка виконує роль швейцара перед мужиком?
Сьогодні я йшла з атб з важкими сумками загальною вагою 10 кг. В атб подвійні двері. Відкриваю перші двері і бачу, що за мною пристроївся татусь з коляскою і пройшов в відкриті мною двері. Я не розгубилася і замість того, щоб відкрити другі такі ж самі двері, я відкрила двері зліва, які призначені для входу, розуміючи, що татусь не зможе так швидко з коляскою розвернутися вбік і пристроїтися за мною. Так і вийшло. Я вийшла одна, батько відкрив собі двері сам
Ума Палата• 11 декабря в 11:32
Справжній чоловік такі дрібниці швидше за все навіть не помітить
Щепотка_совести• 11 декабря в 11:32
Для мене не важливо, чоловік чи жінка з коляскою чи з дитиною на руках, я завжди відкрию та притримаю двері.
Мира всем• 11 декабря в 11:33
Мда.. а женщина может быть человеком или только высокомерной павлиншей?
Бавовнятий Пупс• 11 декабря в 11:33
Ви просто заклопотана проблемами втомлена жіночка і справа навіть не в татусеві з коляскою…
Леди_на_драндулете
• 11 декабря в 11:33
Ответ дляЩепотка_совести
А вас не смущає, що я сама була нагружена 3 сумками загальною вагою 10 кг? То нічого страшного, так?
Леди_на_драндулете
• 11 декабря в 11:34
Ответ дляСонячний зайчик
боже, яка чмошниця🤣🤣🤣🤣
харя не трісне? 10 кг то не жарт
То очищена вода
Леди_на_драндулете
• 11 декабря в 11:34
Ответ дляArctic777
А ваш чоловік шо краще? Якщо тягаєте такі важкі пакунки
В мене нема чоловіка
Леди_на_драндулете
• 11 декабря в 11:35
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А нормально шо Ви ідете з сумками вагою 10 кг
?
Нормально, іноді і 15 кг тащу
Дівчина Гілмор• 11 декабря в 11:35
І перемогу в змаганнях ’добіжи перша до АТБ’ отримує тріль трільовна з пакетами🏆
Садоводница• 11 декабря в 11:35
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Это вас должно смущать, тягать по 10кг
Бавовнятий Пупс• 11 декабря в 11:36
Ответ дляArctic777
Бери с коляской
То була доля автора, але вона не захотіла бути щасливою
Леди_на_драндулете
• 11 декабря в 11:37
Ответ дляСадоводница
Это вас должно смущать, тягать по 10кг
Це норм, але чому я, коли тащу такий тягар, зобов´язана ще й мужику двері відкривати/тримати. Я і собі ледь відкрила. Мужик стояв з коляскою чекав поки я йому двері розпахну🤦
Ума Палата• 11 декабря в 11:37
Ответ дляЛеди_на_драндулете
В мене нема чоловіка
Могли б і не писати, з теми це очевидно
Я инженер, меряю от 1• 11 декабря в 11:37
Ответ дляArctic777
Вы ему решили сломать мозг своими перебежками
Он точно не понял маневра , и не думал даже
Сонячний зайчик• 11 декабря в 11:37
Ответ дляArctic777
і не впадлу ж було такі маніпуляциї витворяти
Та никада в жизни• 11 декабря в 11:38
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Нормально, іноді і 15 кг тащу
Купіть собі сумку на колесах
Леди_на_драндулете
• 11 декабря в 11:38
Ответ дляСонячний зайчик
Бо мені дуже принизливо чоловікам тримати двері, поступатися тощо
Лепетун• 11 декабря в 11:38
Ответ дляArctic777
Бери с коляской
Точно. Только в коляску не ребенка, а бутыли с водой. Тогда , вроде как в равных условиях.
Ибо автор не знает , сто с торгового центра можно до машины тележкой груз довезти.
Садоводница• 11 декабря в 11:41
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так надо было закрыть перед носом, что вы растерялись. Я не пойму правда, что надо было делать тому мужику? Объехать вас коляской, подождать пока закроется дверь и открыть самому или чтоооо?
А я з косою• 11 декабря в 11:39
Ответ дляЛеди_на_драндулете
В мене нема чоловіка
Це багато що пояснює.
Сонячний зайчик• 11 декабря в 11:39
Ответ дляЛеди_на_драндулете
ви обізлена самотня бабонька.
сама себе принижуєте, а винен татусь.
чийсь
сама себе принижуєте, а винен татусь.
чийсь