Леди_на_драндулете• вчера в 11:29
Чи нормально, коли жінка виконує роль швейцара перед мужиком?
Сьогодні я йшла з атб з важкими сумками загальною вагою 10 кг. В атб подвійні двері. Відкриваю перші двері і бачу, що за мною пристроївся татусь з коляскою і пройшов в відкриті мною двері. Я не розгубилася і замість того, щоб відкрити другі такі ж самі двері, я відкрила двері зліва, які призначені для входу, розуміючи, що татусь не зможе так швидко з коляскою розвернутися вбік і пристроїтися за мною. Так і вийшло. Я вийшла одна, батько відкрив собі двері сам
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:39
Ответ дляТа никада в жизни
Купіть собі сумку на колесах
Сумка така не завадить, але мені і в руках таскати тяжесті терпимо
Сонячний зайчик• вчера в 11:40
Ответ дляСадоводница
Так надо было закрыть перед носом, что вы растерялись. Я не пойму правда, что надо было делать тому мужику? Объехать вас коляской, подождать пока закроется дверь и открыть самому или чтоооо?
мабудь напхати бутилів дитині на коліна та люксем довезти пані до хати
Бавовнятий Пупс• вчера в 11:40
Ответ дляТа никада в жизни
Купіть собі сумку на колесах
Тоді позаду будуть йти пенсіонери, а не чоловіки з колясками
А я з косою• вчера в 11:41
Дівчата, а бути швейцаром в кота на постійні основі нормально? Мене це не має принижувати? Думаю може вікно придбати?
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:41
Ответ дляСадоводница
Я тоді відійшла в сторону, пропускаючи мужика, воно стоїть очами лупить, чекає, поки я йому двері відкрию, бо він же з коляскою.
Садоводница• вчера в 11:41
Ответ дляЛеди_на_драндулете
🤣 тягать терпимо, а на двери и мужике заклинило
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:42
Ответ дляА я з косою
В котика так
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:42
Ответ дляСадоводница
Тому що це принизливо
Садоводница• вчера в 11:43
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Воно це те, що тягає на собі по 10кг води. Є фільтра, є доставка але ж воно пре та психує
Лепетун• вчера в 11:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це норм, але чому я, коли тащу такий тягар, зобов´язана ще й мужику двері відкривати/тримати. Я і собі ледь відкрила. Мужик стояв з коляскою чекав поки я йому двері розпахну🤦
Надо было предложить ему взять его ребенка, а он пусть тащит ваши бутылки, чтоб героически вместе преодолеть двойные двери.
Вас бы еще и ’незлим тихим словом’ напоследок)
Дівчина Гілмор• вчера в 11:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Какой ужас
Садоводница• вчера в 11:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Тому що це принизливо
Принизливо тягати ваще ніж сумка жіноча
А я з косою• вчера в 11:45
Ответ дляЛепетун
Складна схема, але й перешкода нездоланна.
може ще пенсіонерку треба було задіяти яка поруч проходила?
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:45
Ответ дляСадоводница
Навіть якщо б я була з порожньою сумкою, я б не стала чоловіку тримати двері, а можливо навіть і закрила би двері після себе перед носом у чоловіка 👍. Справа не в фільтрах та доставці, а як кому зручно, той так і купляє воду.
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:46
Ответ дляСадоводница
Принизливо тягати ваще ніж сумка жіноча
Я таким чином на фітнес клубі економлю
Лепетун• вчера в 11:48
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Нет, то лейдиз фёст было
Садоводница• вчера в 11:49
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я таким чином на фітнес клубі економлю
Да расскажи, а со спиной там и по женски что? Колени давно проверяли?
Наверно и психическое здоровье в норме, раз так шибанул чужой мужик
Садоводница• вчера в 11:50
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Придержать двери, это элементарная вежливость всего навсего.
ПолБатона• вчера в 11:51
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А вас не смущає, що я сама була нагружена 3 сумками загальною вагою 10 кг? То нічого страшного, так?
Вы думаете он вас стоял специально ждал , чтоб пристроится сзади?
Лепетун• вчера в 11:52
Ответ дляArctic777
Ждать когда он решит свою проблему сам
Ага. Остановиться, закинуться и попить воды с бутыля . Пусть проходить мужчинка.
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:57
Ответ дляСадоводница
Спина та колені норм, дома теж займаюсь спортом
Лепетун• вчера в 11:58
Ответ дляМerida
Надо было его той, первой дверью, запхать обратно. Козел
И бутылями дверь подпереть
Вам телефонограмма• вчера в 11:58
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Чоловік з коляскою мав підхватити ваші торби, одночасно відкриваючи вам двері?
Дуже сподіваюсь, що ви - дурнуватий троль.
фрау Гітта• вчера в 11:58
Да какая разница что правильно. Тут не текст на диктант.
Помогли б мужику вам бы плюшка за помощь от Вселенной прилетела б.
А так вы вторым действием перечеркнули все плюшки и тут Вселенная уже думает может поджопнпк ей дать? Поступили вы некрасиво хотя бы по отношению к ребенку в коляске. Типа мстите мужику, а в итоге...
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:58
Ответ дляСадоводница
Тільки от тримать двері повинен чоловік жінці, а не навпаки... За правилом етикету
Леди_на_драндулете
• вчера в 11:59
Ответ дляПолБатона
Перед 2 дверями так, чекав, поки я відкрию