Organic• 11 декабря в 16:53
Квест. Як зберегти оптимізм?
Збиралася на роботу в темноті, на роботі світло вимкнули, але години відсидіти потрібно, посиділа в темноті, прийшла додому темно, світло буде в 22:00 коли засну 🤪На ранок ще не знаю графіків. Як не здуріти від цього піз…..ца?
Бесконечность-не предел• 11 декабря в 16:57
Ко всему люди привыкают , адаптируются - и к обстрелам, и к шахедам, и к евро по 50 почти
Organic
• 11 декабря в 17:00
Ответ дляФайна дівка
Може треба купити якийсь акумулятор?
На генератор немає коштів, точніше щоб його заправляти кожен день, станція яка потягне не лише лампочку, ай опалення і бойлер, і все інше теж немає, вони по 60 -70 тис. Навіть не знаю, що можна придумати. Вислів чого бідне бо дурне і навпаки, то напевне про мене
Карусель-весель• 11 декабря в 17:02
Берите с собой павербанк для телефона и занимайтесь своими делами: например, почитайте книжку
Золота орда• 11 декабря в 17:02
Ответ дляФайна дівка
Може треба купити якийсь акумулятор?
Шутите? У них на работе не покупают генератор, чтобы обеспечить рабочий процесс. Вы думаете они работникам платят столько, чтобы те себе экофлошки покупали?
Organic
• 11 декабря в 17:04
Ответ дляЗолота орда
Не повірите, працюю у садочку.
Золота орда• 11 декабря в 17:04
Ответ дляOrganic
Не повірите, працюю у садочку.
Та чего ж не поверю, очень даже верю.
Продавчиня кіз• 11 декабря в 17:07
Собиралась на мероприятие, спешила. Выключили свет, когда была в прихожей. Включила фонарик на телефоне, взяла из ключницы ключи от машина, спустилась с 21-го этажа пешком (генератор на лифт не работал), дошла на стоянку. Машина не открывается. Ну капец, думаю - батарейка села. Как так-то?! Обычно машина заранее предупреждает о слабом сигнале ключа. На улице темень, фонари не горят.Подсветила фонариком на ключи - а это ключи от машины мужа, а не от моей ))) Вернулась к дому поднялась на 21-й этаж пешком, взяла свой ключ и стала спускаться с 21-го этажа. Вот такой вот квест ))) Ноги отваливались на следующий день.
Весела пiсенька• 11 декабря в 17:08
Ответ дляOrganic
У вас електричне опалення?
Дюйм оф о4ка• 11 декабря в 17:08
Ответ дляOrganic
Не повірите, працюю у садочку.
Я у школі працюю.
Додому купила декілька ламп на акумуляторах (дітям домашку робити), лампочку на кухню, два ліхтарики - для туалету і ванної кімнати.
Так вже можна жити.
Чижик Пижик• 11 декабря в 17:11
Ответ дляПродавчиня кіз
вроде поплакалась, но похвалилась))
Organic
• 11 декабря в 17:12
Ответ дляВесела пiсенька
У вас електричне опалення?
Ні газове, але насос який ганяє воду працює від електрики
Organic
• 11 декабря в 17:14
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я у школі працюю.
Так вже можна жити.
Так а толку з тих лампочок, не помиєшся, не постіраєш, їсти не звариш, в хаті холодно, прийшли тай полягали всі.
Весела пiсенька• 11 декабря в 17:14
Ответ дляOrganic
А для чого вам тоді бойлер?
На газовий котел достатньо станції малої потужності, він споживає електрику мінімально
Весела пiсенька• 11 декабря в 17:17
Ответ дляOrganic
А їсти чому не звариш, у вас же газ в квартирі..?
Organic
• 11 декабря в 17:17
Ответ дляВесела пiсенька
А для чого вам тоді бойлер?
Це так здається, води немає, а як на те, і на те, то виходить що потрібно потужнішу, але вже теж задумувалась, щоб взяти лише для котла щось, щоб тепло було і цвіль не взялася
Organic
• 11 декабря в 17:18
Ответ дляВесела пiсенька
Бо води немає 🤪По мінімуму варю
Продавчиня кіз• 11 декабря в 17:22
Ответ дляЧижик Пижик
вроде поплакалась, но похвалилась))
У вас комплексы какие-то?
Весела пiсенька• 11 декабря в 17:24
Ответ дляOrganic
Бо води немає 🤪По мінімуму варю
Слухайте, ну ви надто драматизуєте. Скільки треба води, щоб зварити каструлю супу чи насмажити картоплі... Моя сестра з інд.газовим опаленням взагалі не печалиться світлом. Єдина проблема-прання, встає вночі, запускає пралку і йде спати, зранку розвішує. А ви так пишете, ніби у вас електробудинок. Маючи газ, своє опалення і так нити....ну не знаю...
Чижик Пижик• 11 декабря в 18:49
Ответ дляПродавчиня кіз
У вас комплексы какие-то?
а вы забавная))
Дюйм оф о4ка• 11 декабря в 19:51
Ответ дляOrganic
Миємося по черзі у ті дні, коли є електрика.
Бойлер тримає тепло, як термос, тому щодня сполоснути найбільш потрібні місця з ковшика є, чим.
Пралку вмикаю теж тоді, коли є електрика, часто це ніч.
Їсти варимо на три дні, гріємо на газовій туристичній плитці.
Зараз от буде вимкнення, полягаємо спати, на 3 ночі будильник поставлю, щоб пралку запустити.
Згадала мамин досвід, тепер замочую, щоб потім можна було прати на коротшому циклі.
А які ще варіанти?
З січня трохи почне подовжуватися світловий день, але повільно і це теж не сильно допоможе.
А які ще варіанти?