Li _nata• вчера в 17:59

Як на ваш погляд-чи треба погоджуватися на перемир´я на умовах путіна?

1. **Відмова України від вступу до НАТО
**

2. **Заборона на присутність іноземних військ і «повністю зупинити зовнішню військову допомогу»
**

3. **Виведення українських сил із окупованих регіонів і визнання російських «контролів» над ними
**(щоб Україна вивела війська з областей, які Росія називає своїми (Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Херсон), і фактично визнала російське контролювання).

4. **Демілітаризація або обмеження українських Збройних Сил
**

5. **Уникнення «зовнішніх миротворців» чи міжнародних гарантій безпеки
**
Зробіть вибір:
вже голосів: 95
Ні
Так
Iphone25• вчера в 18:01
Давно пора
Arctic777• вчера в 18:01
Нет, все территории должны освобождены
Ol-a• вчера в 18:03
Путин вам лично озвучил условия?
Маска-0b9f• вчера в 18:06
Нет,надо продолжать в том же духе.А защитников тащить на фронт с улиц силой.Так победим ***🤯Зʼявилась інформація, що в Одесі «бусифікували» морського піхотинця, який захищав Маріуполь, потім побили і викинули з авто

Громадська організація повідомляє, що він стояв на захистів Маріуполя та пів року тому був звільнений з ворожого полону і знаходився в Одесі на реабілітації.

За їх даними, інцидент стався 4 грудня. Група з 9 працівників ТЦК зупинили морпіха на вулиці Семена Палія і не дивлячись на пред’явлені ним документи (медичні довідки, посвідчення УБД тощо) заштовхали до службового авто ТЦК.

Кажуть, що чоловіка побили, застосовуючи ще й сльозогінний газ, після чого, прямо під час руху, викинули з авто.
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
alex-3f3c• вчера в 18:10
Тема называется кожен з нас президент, решение экономических, географических, социальных, военных вопросов проходит ч-з вбросы в форумы и телеграм-помойки, а Бубочка с компанией пока под шумок попиздят бабло
talvitarina• вчера в 18:12
повністю зупинити зовнішню військову допомогу - це ви де таке вичитали?
Демілітаризація або обмеження українських Збройних Сил - на скільки обмеження?
щоб Україна вивела війська з областей, які Росія називає своїми (Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Херсон) - де ви вичитали, що треба вивести війська з Херсону і Запоріжжя?
lisulya• вчера в 18:14
Автор, я тоже не поняла, почему Вы в пункт: ’Виведення українських сил із окупованих регіонів і визнання російських «контролів» над ними’ вписываете не оккупированные города, такие как Херсон и Запорожье?
Seehund• вчера в 18:18
А он уже какие-то условия выдвинул? Или это ваши фантазии?
Маска-0b9f• вчера в 18:18
Виведення українських сил з окупованих регіонів це як?В окупації є українські сили?Як вони там вижили?
gizzaGinora• вчера в 18:27
А чого ви вирішили, що після виконання цих умов війна закінчиться?))
феечка.• вчера в 18:28
Ответ дляalex-3f3c
Это не под шумок
Его легко можна было убрать, тогда бы и война не начиналась или быстро закончилась , а его не тронули
Love_Love_Love_• вчера в 18:31
Яких бмя умовах путвна? В парашці оголошено дві хвилі повної мобілізації на наступний рік, він не збирається закінчувати війну, його цілі не досягнуті, в нього є ресурси, бажання і цілі воювати, тому він буде воювати. Плюс ця війна вигідна і йому в тому числі.
Aesonne• вчера в 18:38
Официально никаких планов не предоставлено общественности, лишь домыслы в тг каналах и даже в тех домыслах выйти требуют из Донецкой области, тогда как Херсонская и Запорожская по линии фронта.
Ваше Высочество• вчера в 18:49
Нет конечно
Ваше Высочество• вчера в 18:50
Ответ дляIphone25
Давно пора
Чтобы они потом с новой силой напали на голеньких ? Вы это серьезно ? Или хотите под оккупацией людоедов жить ?
Ваше Высочество• вчера в 18:51
Ответ дляМаска-0b9f

ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
Всякое во время войны бывает
Aksinia 111• вчера в 19:20
Мне не логичен один пункт со стороны рашки . Все остальные понятны, как то ослабить нас , дать возможность рашке лучше подготовится к последующему оккупированию. Тут всё ожидаемо, зачем им международное признание оккупированных территорий ? Они всегда кричали ’нам на запад похер ’. А тут прям упёрлись в этот пункт .
Iphone25• вчера в 19:35
Ответ дляВаше Высочество
Где вас таких делают? На каком заводе?
Ваше Высочество• вчера в 19:50
Ответ дляIphone25
Где вас таких делают? На каком заводе?
Когда по существу ответить нечего- начинаются дешевые манипуляции . Это вас этому учат на курсах кацапской ботни ?
Солнышко-93c6• вчера в 20:59
Ответ дляВаше Высочество
Маня, это уже какой по счёту аккаунт?
Iphone25• вчера в 21:03
Ответ дляВаше Высочество
Марина, много на себя берешь
Ваше Высочество• вчера в 21:38
Ответ дляСолнышко-93c6
Маня, это уже какой по счёту аккаунт?
Я не Маня . Вам всюду Мани мерещатся . На самом деле много тех кто не хочет сдаваться мерзким тварям кацапам с потрохами .
Солнышко-93c6• вчера в 21:46
Ответ дляВаше Высочество
А шо без знаков препинания? В школе одни двойки были?😂😂😂
Ваше Высочество• вчера в 21:58
Ответ дляСолнышко-93c6
Мне лень их ставить когда быстро пишу . Зачем ?
HELGA. UA• вчера в 23:26
Всеодно миру не буде!
Пуйло не хоче миру!