Иванка Бур• вчера в 19:54
Яке ім´я / його варіант красивіше?
Наймилозвучніше
Зробіть вибір:
вже голосів:
Ликерія
Ликера
Лукерія
Гликерія
Лукреція
Лукія
2410diana2410• вчера в 19:56
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Лукерия Ликёровна?
И фамилия еврейская, Шнапс
Иванка Бур
• вчера в 19:56
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Лукерия Ликёровна?
Як солодко звучить!
Ширли-Мырли• вчера в 19:57
А отчество какое? А то знаю я одну Жаклину Петровну, а в сочетании с фамилией вообще треш )
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 19:58
Ответ дляШирли-Мырли
Жозефина Викторовна, как в кино ’Карнавал’
Замулена ріка• вчера в 19:58
Ответ дляКавуся
Мої знайомі назвали дитину Сафіна-Глікерія
Ото извращенцы
Сосиска_Втесте• вчера в 19:59
Автор, зачем выбирать? Много имен иметь сейчас модно. Называйте всеми, которые нравятся, упорядочить можно по алфавиту, если не знаете, в каком порядке
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 19:59
Ответ дляГороховаЯ
Всі звучать як якась хвороба, Гликерія
Блін, я думала тільки мені так здалося- гіпогликемія чи и щось таке
Не любовница• вчера в 19:59
Ответ дляКавуся
У меня фамилия Сафина
Кавуся• вчера в 20:00
Ответ дляЗамулена ріка
Ото извращенцы
Там ще й призвіще геть чоловіче, яке не змінюється на жіночій рід. Але то їх вибір
Кавуся• вчера в 20:01
Ответ дляНе любовница
У меня фамилия Сафина
Там ім´я подвійне через дефіс. В імені Сафіна наголос на другому складі
Ширли-Мырли• вчера в 20:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Типа того. Только здесь реальный персонаж )
Кондуктор автобуса• вчера в 20:01
Ответ дляГага Газу
Глинтвейн
То для хлопчика, автор для дівчинки питає
2410diana2410• вчера в 20:01
Ответ дляНе любовница
Только это город ))
Ну и что) есть же Перис Хилтон, названая в честь Парижа. У думаю еще Дакота Джонсон в честь штата названа) та наверно много таких
Не любовница• вчера в 20:02
Ответ дляКавуся
Тоже татары?
Margaret Rose• вчера в 20:02
Лукія-Луція - проголосувала за цей варіант, найбільш нейтральний. І значення ’світла’.
Також подобається Ликера, такий декадансний вайб (+перегук з українською літературою). Тому що в інших варіантах може бути плутанина (Гликерія чи Глікерія чи Гликера)
Не любовница• вчера в 20:02
Ответ для2410diana2410
Бруклин Бекхем
Туфли в чешуе• вчера в 20:03
2 юродная бабушка была Луша, Агафья родная бабушка, знакомая назвала ульяной, пошли в обиход старые имена.
Margaret Rose• вчера в 20:04
Ответ дляШирли-Мырли
Зараз воно не має принципового значення, та і це діло звички - якщо ти звикаєш до умовної Ізабелли Іванівни, то сприймаєш цілком нормально