Накладні мюслі• вчера в 21:28
Майстер манікюру більше не майстер, це вигідно розкажіть?
Майстром вона була не дешевим і нігті робила досить добре і займалася цим давно, клієнтів було багато. І от вона зайнялась цією всією штукою яка в описі до її сторінки, а сьогодні ще побачила про це божественне випрямлення))))
Ну реально, хтось вірить в цю хрєнь? Більше клієнтів ніж в манікюрі?
Водійка хімарса• вчера в 21:37
Ответ дляХвець-тець
Та это она) зуб даю
смотри так без зубов можешь остаться
Хвець-тець• вчера в 21:38
Ответ дляНакладні мюслі
Ок, вона, що далі яка вам різниця, вона не вона?
Ой ну сиди отгавкивайся от нее сама . Покидаю твою тупую тему
Помеха справа• вчера в 21:38
Ответ дляУшла и Пришла
фантазируйте еще 🤣 что ж вам еще остается в вашей пустой жизни
Ви інформацію звідки берете про чуже життя таро, голоси, енергетичні потоки?
Накладні мюслі
• вчера в 21:38
Ответ дляХвець-тець
Дякую
Водійка хімарса• вчера в 21:38
Ответ дляХвець-тець
А может хватит хамить невпопад?
Удалено администрацией...
Тепличная• вчера в 21:39
Яка милота. Це вона лялякання на манікюрі собі в стаж записала? Молодець, скористалась моментом поки ’лох іде’ і гроші несе, а манікюр він нікуди не дінеться, буде як ’план б’. Навіть трохи заздрю такому нахабству, хоча і знаю, що закінчується це погано.
Хвець-тець• вчера в 21:39
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 21:40
Ответ дляХвець-тець
А что, лав лав аноним вернулся или она после раскрытия личности новый аккаунт завела? Я все пропустила, последнее помню ее личность раскрыли.
Хвець-тець• вчера в 21:40
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
Водійка хімарса• вчера в 21:40
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Накладні мюслі
• вчера в 21:40
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
То ви вчора в темі про Антартиду три сторінки ядом наніц сходили так і не зійшли?
Помеха справа• вчера в 21:40
Ответ дляТепличная
Це точно. Часи пройдисвітів закінчаться, залишиться розчарування. Нехай несуть гроші, то їм наука.
Хвець-тець• вчера в 21:40
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
Водійка хімарса• вчера в 21:41
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Хвець-тець• вчера в 21:41
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
Водійка хімарса• вчера в 21:41
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Хвець-тець• вчера в 21:41
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
Накладні мюслі
• вчера в 21:42
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не пишіть в моїй темі ці розслідування, ви реально задовбали. В половини форуму на ній світ клином зійшовся. У вас немає свого життя? Звідки хто знає відповідь на ваше питання?
Ушла и Пришла• вчера в 21:42
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
Водійка хімарса• вчера в 21:43
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Хвець-тець• вчера в 21:43
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
Водійка хімарса• вчера в 21:43
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Хвець-тець• вчера в 21:44
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
Водійка хімарса• вчера в 21:45
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Хвець-тець• вчера в 21:45
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
Водійка хімарса• вчера в 21:46
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Відморожена• вчера в 21:49
Ответ дляВодійка хімарса
вы просто завидуете - кто-то может что-то поменять дерзает а вы сопли жуете и на советчице только сопли жуете
Саме так, хтось і міняє за рахунок таких як ви. Але ви так і лишаєтесь на дні, проте з придиханням до тої, яка вже далеко пішла від вас. Іноді було б не погано включати критичне мислення.