Накладні мюслі• вчера в 21:28

Майстер манікюру більше не майстер, це вигідно розкажіть?

Майстром вона була не дешевим і нігті робила досить добре і займалася цим давно, клієнтів було багато. І от вона зайнялась цією всією штукою яка в описі до її сторінки, а сьогодні ще побачила про це божественне випрямлення))))
Ну реально, хтось вірить в цю хрєнь? Більше клієнтів ніж в манікюрі?
Відморожена• вчера в 21:50
Ответ дляЛетюча помилка
Я маю навпаки історію. Однокласник був айтішніком і в 15 років вивчився на майстра манікюру. Працював в дорогому салоні в центрі Києва.
Був щасливий.
Це був 2015 рік. Я не знаю як далі в нього склалося
А коли він встиг побувати айтішніком?
Водійка хімарса• вчера в 21:51
Ответ дляВідморожена
Саме так, хтось і міняє за рахунок таких як ви. Але ви так і лишаєтесь на дні, проте з придиханням до тої, яка вже далеко пішла від вас. Іноді було б не погано включати критичне мислення.
я не пользуюсь такими услугами если вам это интересно

а вы вероятно и на дне - ментально - раз не можете свою влажную фантазию от реальности отличить
автор Накладні мюслі • вчера в 21:51
Ответ дляВодійка хімарса
вы просто завидуете - кто-то может что-то поменять дерзает а вы сопли жуете и на советчице только сопли жуете
Ви знаєте я ще ні разу в житті не відчувала заздрість, але оскільки ви судите по собі то ви мені не повірите
Водійка хімарса• вчера в 21:53
Ответ дляНакладні мюслі
а какая у вас мотивация написать этот пост?
Летюча помилка• вчера в 21:53
Ответ дляВідморожена
А коли він встиг побувати айтішніком?
В 25 иоків я хотіла написать. Помилась
автор Накладні мюслі • вчера в 21:53
Ответ дляВодійка хімарса
Є така річ як цікавість, мені цікаво скільки жінок користуються такими послугами.
Водійка хімарса• вчера в 21:55
Ответ дляНакладні мюслі
где? здесь? здесь только скидками в Сильпо пользуются (что вполне ок) а не такими услугами - здесь не та выборка
автор Накладні мюслі • вчера в 21:55
Ответ дляВодійка хімарса
Чому, тут абсолютно різні категорії жінок. Допустимо я не користуюсь знижками в Сільпо взагалі і не ходжу в АТБ
Водійка хімарса• вчера в 21:56
Ответ дляНакладні мюслі
скидки сильпо- это фигура речи а не буквально)
и здесь контингент все-таки есть свой - что ни говорите
Відморожена• вчера в 21:57
Ответ дляВодійка хімарса

Та звісно, куди мені до вас ментально, і інтелектуально. Ви так виражаєте свої думки високопарно - влажная фантазия...
Помеха справа• вчера в 21:57
Ответ дляВодійка хімарса
Це прекрасно. Ідіотів в країні стає менше.
Водійка хімарса• вчера в 21:57
Ответ дляВідморожена
первый раз такую фразу слышите? печально
Відморожена• вчера в 21:58
Ответ дляВодійка хімарса
Я думаю що це як раз не сумно для мене, а для вас може бути так. В кого що болить, знаєте...
Водійка хімарса• вчера в 21:59
Ответ дляПомеха справа
идиотов у нас и без этой ’маникюрши’ хватит - просто поверьте

когда у человека повышенная тревожность - то ему все равно куда идти - хоть на раскладку карт таро хоть к психологу хоть к гадалке- главное чтоб он верил в это) эффект плацебо даже в медицине известен - что уже про остальные сферы жизни говорить
Відморожена• вчера в 21:59
Ответ дляЛетюча помилка
В 25 иоків я хотіла написать. Помилась
Зрозуміло.
Водійка хімарса• вчера в 22:00
Ответ дляВідморожена
так вам не сумно что аж какой коммент с оскалом бежите и свою правду мне доказываете
Помеха справа• вчера в 22:03
Ответ дляВодійка хімарса

Ви неправі в самому корінні. Божественне вирівнювання хребта це развод на бабло. Такі мають сидіти.. і не приведи Бог ще когось скалічить, з грижами людину. Просвітницьку роботу треба проводити неодмінно і зараз багато адекватних блогерів цим займаються.
Водійка хімарса• вчера в 22:03
Ответ дляПомеха справа
вам есть что ей предьявить? тогда вперед - заявление в полицию на такую

но вы ж ничего не сделаете
Помеха справа• вчера в 22:04
Ответ дляВодійка хімарса

но вы ж ничего не сделаете
Я не зроблю, тому що я не дурепа. Мені пощастило більше. я на таке не ведусь в інших людей підстави будуть однозначно.
Марс атакует• вчера в 22:04
Ответ дляПомеха справа
Ну так в чем вопрос ? Ответственность всегда на том человеке кто идет к таким специалистам . Если человеку пох кому себя доверить — то кто ему доктор ?
Водійка хімарса• вчера в 22:04
Ответ дляПомеха справа
ну и я не ведусь

тогда о чем мы говорим здесь ? просто пожурить какую-то даму из инста?
Помеха справа• вчера в 22:06
Ответ дляМарс атакует
тим хто продовжує в це вірити мабуть треба аргументовано розжовувати. В темні часи таких ´заробітчан´ завжди більше.
Помеха справа• вчера в 22:07
Ответ дляВодійка хімарса
ну и я не ведусь

Ми говоримо про це щоб інші не велись, може хтось має сумніви, стосовно лікування власного хребта.
Бабка-ежика• вчера в 22:07
Ответ дляЛетюча помилка
Був щасливий.
а айтішніком він коли встиг побути? з 10 до 15 років? за шкільною партою айтішив?
Марс атакует• вчера в 22:07
Ответ дляПомеха справа
Так а кто в это верит ? Вы знаете этих людей ? Их даже в этой теме не видно
Помеха справа• вчера в 22:08
Ответ дляМарс атакует
Якщо є пропозиція, попит є однозначно. Хтось вірить в диво. Особливо старі люди.
Водійка хімарса• вчера в 22:08
Ответ дляПомеха справа
’инши’- это кто ? у вас какой-то собирательный образ ?
Помеха справа• вчера в 22:09
Ответ дляВодійка хімарса
А ви чекаєте що я вам перелік з прізвищами надам, серйозно? попит породжує пропозицію.
Марс атакует• вчера в 22:09
Ответ дляПомеха справа
Откуда вы знаете что у нее есть попыт? Просто по написанному в инста ? На заборах тоже пишут

Вы максимально смешная жиночка
Водійка хімарса• вчера в 22:09
Ответ дляПомеха справа
так кто эти люди ? где они? покажите мне хоть одного - или в этой теме выберите кто отозвался и пойдет