Киця-бриця• 1 час назад
Про забобони. Чи вірете ви в них?
Якщо кому не цікаво проходьте мимо. Хочу написати я реально забобонна. І запитати про таке... Недавно прочитала, автор розповідала, що коли її народжували ( автор у віці), то батьки з роддому її винисли в якомусь чемодані і все її життя було на чемоданах (багато в житті переїздила). І я напряглася. Я коли народжувала, КС було. Мені так було боляче навіть дихати, ходила по стіні. Не знаю чи то вік мій майже 40 р. чи больовий поріг. І на виписку ми нічого не організовували ( бо я ледь ходила на кучі знеболюючого, хотіли мене ще залишити в роддомі через мій стан, але я вже хотіла додому). І чоловік нас з дитиною провіві не через центральний вхід, а через кафе пологового ( воно виходило на стоянку). І тепер я, після прочитаного, думаю, а не буде ця виписка відображатися на долі дитини? Хто хоче кинути яду - проходьте, будь ласка, мимо.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 1 час назад
теперь ребенок будет работать в кафе, всегда будет сыт- все хорошо
Сиреневенькая• 1 час назад
Все правильно. Ті, кого в полях народжували-агрономи. Інстамамки в ваннах-моряки. Кого на таксі забирали-таксисти, кого бабушки зустрічали-бабніки.
Дівчина Гілмор• 1 час назад
От ви знайшли підтвердження своєї панічки і раді. Вам зараз напишуть, що це херня, але ви все одно будете чекати ’підтримуючих’ вас коментарів бо людина завжди знайде підтвердження того у що вірить
40каградусная• 1 час назад
Та не перейматесь так. Нічого з дитиною через виписку не станеться. Зосередьтесь краще на вихованні маленького
Да_Я_ТакаЯ_• 1 час назад
старшей 27, меньшему 12...не было торжественной выписки ни разу-я не фанат... все в порядке
Дуб береза• 1 час назад
от і починається тривожний розлад) або вже прогресує.
Йдіть автор до психотерапевта, бо ви за рік себе зморите і дитину потім замучаєте своїми хвилюваннями.
бювет_в_обед• 1 час назад
Когда меня забирали из роддома, папа случайно поймал шикарную на тот момент машину , Чайку) не знаю как это отразилось на мне
Из Виа-гры• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Тю. Мене в роддомі віддали іншим людям, а не моїм батькам, бо переплутали. І нічого. Живу собі.
А мне дали выписку на другое фио, перепутали. Причем мальчика.))
Все норм, я девочка точно))
Я такая наивная• 1 час назад
Если вы серьезно, то у вас просто зашкаливает невроз, тревожность. Это все от этого. Плюс, видимо, заложено ещё с детства, страх. И вот как раз ваше состояние отразится больше чем какие-то приметы. Поэтому думайте лучше о душевном комфорте своем и ребенка.
Из Виа-гры• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Мене теж з хлопчиком переплутали. Мене завернули в їхній конверт, а хлопчика в мій - так і віддали. Мене жучим батькам, а моїм хлопчика.
Круто. Заметили дома или раньше? С моими документами потом отец ездил, переделывали.
Гарачий Чокалад• 1 час назад
В забобони не вірю, але тепер думаю, що мене батьки точно в чемодані винесли
Хвець-тець• 1 час назад
Ото ви цікава. ’Хто не вірить, не пишіть´.
. Ви хочете, щоб вам тут підтвердили, що у вашої новонародженої дитини буде погана доля,?! Я вас правильно зрозуміла?
Киця-бриця
• 1 час назад
Ответ дляЯ такая наивная
Я думаю, ви праві. Дякую за ваш коментар
Ответ дляИз Виа-гры
Раніше. Та друга жінка була з села. То як їм дали дітей, вона каже, я покормлю на дорогу. Відкриває і починає кричати - не моя дитина. Моя мама швидко і свій конвертик відкрила і теж почала кричати. Каже стоїмо двоє кричимо. Прибіг медперсонал - забрали двох, поміняли одяг і віддали вже вірно.
ЧорноброваЯ• 58 минут назад
Я не могу сказать забубонная я или нет, потому что не уверена в точности понимания значения этого определения. Но могу сказать что я обращаю внимание на разные знаки, те которые сама решаю назвать знаками. Соответственно интерпретация этих якобы знаков, тоже такая как мне вздумается. Поэтому как Вы уже догадались, я «расшифровую» все знаки себе в угоду. И оно сбывается, как ни странно.
Кстати … меня из роддома родители украли. Маму очень долго не выписывали из-за моего состояния и родители побоялись, что меня залечат до смерти. Поэтому ночью отец со своими друзьями спилили решётки на окнах первого этажа роддома (я родилась в начале 70-х, тогда на окнах в роддомах были решётки) и украл меня с мамой. Так вот… несколько раз в своей жизни мне приходилось писать отказ от лечения своих детей и забирать их из больниц под собственную ответственность. Я не то что ни разу не пожалела о своём решении, я до сих пор уверена, что моим детям могли бы навредить врачи.
Ответ дляЧорноброваЯ
Я теж писала відмову від лікування двічі