Лика-прилипка• 12 декабря в 10:44

Після бігу починає різати збоку під грудьми, особливо в дні перед місячними

Як зрозуміти, це жіноче чи проблема з диханням?
Голена блондинка• 12 декабря в 10:46
Не привык организм к нагрузкам
Леплю из пластилина• 12 декабря в 10:48
Багато причин може бути. Як довго займаєтесь бігом? Яка дистанція, +/- середній темп? Можливо завелике навантаження даєте, тоді спробуйте чергувати біг/ходьба, наприклад, 3 хв бігу - 1-2 хв ходьби. Все залежить від вашої підготовки
Кумася• 12 декабря в 10:56
Помню на физре постоянно так болело , сейчас не бегаю
Свідок Перемоги• 12 декабря в 10:58
Якщо ріже з боку печінки то це її гіпоксія. Тобто все так швидко і так багато, що вона страждає
Мабуть неправильно дихаєте, або навантаження дуже багато
Пишіть детальніше; чи довго займаєтесь бігом, СК по часу бігаєте і т.д