В шоколаде• вчера в 12:47
Підкажіть, чи є якісь пільги на проїзд для людини з інвалідністю в міжміській ел
Електричці
В шоколаде
• вчера в 12:50
Ответ дляЧервона ікорка
так, безкоштовно
Дякую. А де там показувати посвідчення? Усі групи інвалідності безкоштовно?
Червона ікорка• вчера в 12:56
Ответ дляВ шоколаде
В касі можна купити нульовий квиток для пільговиків по посвідченню, а якщо не встигли, то в електричках ходять контролери - за вимогою пред*явити
В шоколаде
• вчера в 12:58
Ответ дляЧервона ікорка
А підкажіть ще будь ласка, якщо на вокзалі стоять турнікети там можна пройти?
В шоколаде
• вчера в 12:58
Ответ дляSnowMaiden
Все группы инвалидности бесплатно
Дякую. Квиток нульовий потрібно купувати чи можна і без нього?
Червона ікорка• вчера в 12:59
Там має бути окрема зона і відповідальна особа. Предявляєте і вас пропустять
В шоколаде
• вчера в 12:59
Ответ дляЧервона ікорка
Дякую. А квиток нульовий потрібно брати чи можна і без нього?
SnowMaiden• вчера в 13:08
Ответ дляВ шоколаде
Это зависит от маршрута и региона. У нас в Днепре по области просто как в трамвае, зашёл кондуктор - показала удовольствие и поехала, лучше в кассе пригородной уточнить.
На длинные дистанции с 1 октября по 15 мая -50% на плацкарту, те на голый билет, постельное без скидки, бронь, чай и пр.
Червона ікорка• вчера в 13:09
Ответ дляSnowMaiden
мова про електричку, там сидячі місця