Форс мажор• 12 декабря в 15:56
Чи хтось пробував поєднувати лікування депресії з роботою на фрилансі
Легше, ніж в офісі, чи ті самі граблі?
Мрії у вирії• 12 декабря в 16:13
50/50... В мене частково офісна робота, інколи можна з дому. Але я була як в тумані, мені було важко в принципі встати з ліжка, а не йти на роботу, робити хатні справи, десь гуляти.
Я просто заставляла себе вставати, робити те, що можу. На роботу приходила і просто сиділа (добре, що стіл стоїть так, що нікому не було зрозуміло яка я).
Тому це індивідуально і ще залежить від виду депресії