Катастрофа• 12 декабря в 20:17
Чоловік відніс всі наши заощадження на весілля
Немає слів щоб виразити всі емоції...
В шлюбі 5 років.Все начебто то добре, обидва працюємо. Живемо в моїй квартирі яка потребує капітального ремонту (дісталася після батьків,ремонт совдепія).Домовилися щоб не влазити в кредити збирати разом а потім зробити ремонт та купити техніку та меблі одразу.Я завжди заробляла більше.
Але не цьому суть...
Назбиралося майже 2000000грн.Знайшла бригаду і тут виявилося що грошей немає від слова зовсім-у чоловіка сестра виходіть заміж-відніс всі гроші потайки туди.Грошей вже немає,сестра сказала це був подарунок,розбирайтеся самі.
Ладна вбити чоловіка.А він і далі живе як ні в чому ні бувало,навіть не вибачився,каже що заробимо ще....Має рідкісну колекцію монет,хочу вкрасти та продати.Що робити ?Як наказати?
Але не цьому суть...
Просто болталка• 13 декабря в 16:41
Ответ дляКуда_бежать
Хорошо, если отнести своей родне. А есть такие ’благородньіе’, которьіе отнимают у своих детей и отдают посторонним людям. Типа - я же ’добрьій’
Это психологическая шиза. Для всех чужих хотят быть хорошими. Свои психологические дыры таким методом закрывают. Но семью это неимоверно раздражает.