Несемо світло разом• 26 ноября в 11:04
Потрібна консультація, військовий ВПО та житло .
Я з Луганщини в мене було там майно я його втратила маю двох дітей. Вийшла заміж за військового він з Волині. Майна свого немає в загалі. Але з 14 року військовий і має довідки як два рази переселенець . Житла не має взагалі. Все що мала я до шлюбу все моє. Ми прийшли стали на чергу отримання компенсації за жило . Дітей не урахували бо не в синовлені. Мені сказали , що мені взагалі нічого не положено! Поставили нас як родину військових. Пройшло два роки . І тепер мені чоловік говорить , що все що дадуть суто йому . Не мені. Ми офіційно в шлюбі. Питання таке , якщо я позірву з ним шлюб він отримає виплати? І ци рахується це як спільні виплати ?
Пишна молодиця• 26 ноября в 11:26
Ответ дляРву и мечу
хтось щось зрозумів?
Запятая очевидно не работает
Гл. Амурная• 26 ноября в 12:09
Ответ дляРву и мечу
хтось щось зрозумів?
Да. Нехер замуж выходить за бендера.
Рву и мечу• 26 ноября в 12:35
Ответ дляГл. Амурная
Да. Нехер замуж выходить за бендера.
За Остапа Бендера?
Бутерброд з ікрою• 26 ноября в 13:13
Могу порекомендовать адвоката по военному праву, из ваших слов может быть она что-то поймет, я не понимаю. 0665369962