Катастрофа• 12 декабря в 20:17
Чоловік відніс всі наши заощадження на весілля
Немає слів щоб виразити всі емоції...
В шлюбі 5 років.Все начебто то добре, обидва працюємо. Живемо в моїй квартирі яка потребує капітального ремонту (дісталася після батьків,ремонт совдепія).Домовилися щоб не влазити в кредити збирати разом а потім зробити ремонт та купити техніку та меблі одразу.Я завжди заробляла більше.
Але не цьому суть...
Назбиралося майже 2000000грн.Знайшла бригаду і тут виявилося що грошей немає від слова зовсім-у чоловіка сестра виходіть заміж-відніс всі гроші потайки туди.Грошей вже немає,сестра сказала це був подарунок,розбирайтеся самі.
Ладна вбити чоловіка.А він і далі живе як ні в чому ні бувало,навіть не вибачився,каже що заробимо ще....Має рідкісну колекцію монет,хочу вкрасти та продати.Що робити ?Як наказати?
Але не цьому суть...
Бесконечность-не предел• 12 декабря в 20:29
Ответ дляСкляна миша
я теж не врію, що 2 млн грн спільних грошей можна просто так віддати сестрі. продайте його на органи, чо.
А если она ему родненькая, тогда как ?
Малая Налегке• 12 декабря в 20:30
Ответ дляКатастрофа
Він сестрі оплатив лікування зубів,1000000 грн пішло на весілля а іншу суму вони витратили на купівлю житла до шлюбу сестри та оформили на ней
Если вы не тролль, то забираете его коллекцию и выбиваете нах зубы, пусть теперь сестричка тратится.
Папа у вас есть, брат? Есть кому заступился?
Бесконечность-не предел• 12 декабря в 20:30
Ответ дляЭлектричка
Я б продала його монети чи вигнала ...
И то и другое
Ответ дляЧерный Ловелас
Интересно а есть тролльный юрист?
Так
Вічний двигун• 12 декабря в 20:30
Ответ дляКатастрофа
Я її вже відвезла заздалегідь брату щоб дома не було
Вас ні що не вчить.А раптом дружина брата їх собі забере чи брат їй подарує ту колекцію
Скляна миша• 12 декабря в 20:30
Ответ дляБесконечность-не предел
А если она ему родненькая, тогда как ?
ну то їй і продати, їй і органи його підійдуть))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 декабря в 20:31
Ответ дляДиректриссимо
Ну что уж остается, монеты продать, мужа приспать и продать почку ну и выгнать, других вариантов нет
яєчко дорожче коштує. Каструвати гада
Тишком нишком• 12 декабря в 20:31
Ответ дляЧерный Ловелас
Интересно а есть тролльный юрист?
А як же!
Катастрофа
• 12 декабря в 20:31
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
а ви були весь цей період часу в комі?
Ні зняття бачила але чоловік сказав що зняв заздалегідь тк вже мали робити ремонт але в зв´язку з зайнятістю бригади переносили кілька разів срок.Та й довіряла,ніколи не було підстав йому не вірити.
Безсовісна кума• 12 декабря в 20:31
Ответ дляКатастрофа
В є рахунок до якого мали доступ і я і він.
А как же он ’відніс ті гроші сестрі’? Счёт отнёс?
Тишком нишком• 12 декабря в 20:31
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
а ви були весь цей період часу в комі?
Ремонтників шукала.
Катастрофа
• 12 декабря в 20:32
Ответ дляБезсовісна кума
Готівкою зняв кілька разів
Бесконечность-не предел• 12 декабря в 20:32
Ответ дляСкляна миша
Для повісить в рамочку
Катастрофа
• 12 декабря в 20:33
Ответ дляМалая Налегке
Батьків померли є брат
МаксХмара• 12 декабря в 20:34
Ответ дляКатастрофа
Троляка. 2 ляма у нас в стране снять не так просто. Еще и с чужого счета
Скляна миша• 12 декабря в 20:34
Ответ дляКатастрофа
Батьків померли є брат
скажіть сестрі, що проклянете її, якщо гроші не віддасть. чи там порчу наведете.
якщо це правда, звичайно.
такі люди тільки порчі і бояться.
якщо це правда, звичайно.
такі люди тільки порчі і бояться.
Безсовісна кума• 12 декабря в 20:35
Ответ дляКатастрофа
Готівкою зняв кілька разів
Короче,автор,ТЦКунам его сдайте.Пусть отработает.Может даже с процентами заберёте.15 млн это вам не шутки
Тихомандражная• 12 декабря в 20:37
2 ляма а сами живете в савдепии.....что то не складывается, придумывайте ещё.
Перловая Кашка• 12 декабря в 20:37
Вигнати, розвестись, колекцію продати, так хоч щось компенсуєте собі. А, замки змінити.
Катастрофа
• 12 декабря в 20:37
Ответ дляМаксХмара
Рахунок загальний ту і він і я збирали на нього гроші,мали доступ та могли зняти
Скляна миша• 12 декабря в 20:37
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
яєчко дорожче коштує. Каструвати гада
о, точно. яєчко продати, або й два. вони йому все одно бєз надобності.
Мрію про пончик• 12 декабря в 20:46
Ответ дляКатастрофа
Брат казав щоб гнала вон .Поїду в понеділок до юриста , можливо можна і справді в суд подати
А брат не хоче чоловіка за яйця взяти і витряхнути 2 млн ? Якщо Ваша тема не видумана, то я саме так і зробила. Ясно, що ті гроші він просто викрав і ніякій сестрі не віддавав або вони в зговорі.