Помер Степан Гіга, сумно
Ответ дляHonda-
Есть уже тема. Хотя не знаю, кто это.
Не бачила, дякую
freedom_2015• вчера в 22:21
Ответ дляAbrado
Я ще від Клименка не відійшла, а тут Гіга 😭😭😭
мені цілий день його відео трапляються ,так шкода ...такий молодий був і так зачіпає душу його поховання
Ответ дляfreedom_2015
Так, сумно і позовання незвичне, багато хейту в коментах, але, я впевнена, саме так треба проводжати талантів. І Гігу шкода, такий дядько моторний був.
freedom_2015• вчера в 22:26
Ответ дляAbrado
там божевільна біль на грані істерії ,дуже зачіпає .Не розумію хейту ,як на мене дуже красиво провели .Останній раз дружина і муза станцювала поруч з коханим