Кнопус• 13 декабря 2025
Виходить грощі вирішують медицину у будь якій країні
3 роки у Польщі, працюємо з першого ж дня, маємо карти, а не біженство і за кожен місяць сплачуємо внески за медицину і шо? Кіста с підозрою, треба вирізати і на гістологію, найближчий запис по нфз-квітень наступного року... Не подобається чекати, не хочеш помирати зараз то йди плати, за 500-1000 баксів тобі виріжуть хоч завтра, то нафіга я плачу за все це з кожної зп, якщо робити все одно за свої? Виходить у європи просто треба помирати якщо в тебе немає тих грошей. Або плати за щє одну приватну страховку кожен місяць. В Україні хоча б я кожен місяць могла складати ті внески і потім з них оплатити. А як ви живете, маєте приватну чи просто молитесь щоб не вмерти за кордоном?
Трусиковед• 13 декабря 2025
То пишіть про Польшу, а не про всю Європу.
Я в Фінляндії, медицина не страхова (хоча у мене і страховка є від роботи). З однієї сторони, коли потрібна була серйозна операція, то приватно такі не роблять, лише в державній лікарні. І посунути кількамісячну чергу не можна ні за скільки тисяч. З іншої ж сторони, лежала у прийомному покої швидкої, то там в однакових умовах і з однаковими можливостями і власник компанії, і старенький алкаш, якого на вулиці підібрали. Хто б його в Україні добре лікував? А хто б одинокій бабусі рак лікував?
Тобто так, всюди свої плюси і мінуси
Нічний дожор• 13 декабря 2025
У нас такое же делают
А вообще медицина практически везде сейчас довольно болезненный вопрос
Пешеходик• 13 декабря 2025
Так і є автор. Моя сестра трохи в Штатах жила ще до війни. Нормальна страховка щомісячна коштувала якихось диких грошей. Але коли треба було робити планову операцію, сказали чекати 7 місяців. Була вимушена в Київ терміново летіти.
Кнопус
• 13 декабря 2025
Ответ дляclernikol
А не можна не платити ті внески щомісячні?
ні, це відрахування від зп щомісячні
Трусиковед• 13 декабря 2025
Ответ дляПешеходик
Ой, штати в плані медицини - це страх. Все ж не порівнюйте, там люди без хорошої стрпхової навіть швидку не викликають, бо бояться не потягнути. Американці в захваті від європейської медицини.
А Трамп зараз і ту систему що є намагпється добити
Пуки-куки• 13 декабря 2025
Ответ дляКнопус
ні, це відрахування від зп щомісячні
Оформіть додаткову страховку
Нічний дожор• 13 декабря 2025
А вообще я скорее за медицину с бюджета Пусть и долгую и наличие приватных клиник
Это сдерживает цены в частном секторе,тогда есть альтернатива.
Железобетон• 13 декабря 2025
В Италии нет обязательной страховки. И не всегда за деньги можно решить проблему быстро. Тут в 99% случаев решают знакомства и 1% везение. Это по поводу срочности. Зайдите на отзывы в гугл картах любой онкоклиники, вы будете в шоке от количества претензий и по качеству и по скорости лечения.
Котогосподиня• 13 декабря 2025
В Польше жила пару месяцев у поляков, так они покупали дополнительно страховку в частной клинике. Говорили, что медицина у них какашка
Родственница летом приезжала в Киев делать операцию на глаза из Варшавы.
Кнопус
• 13 декабря 2025
Ответ дляПуки-куки
Оформіть додаткову страховку
ну я про це і кажу, плати за гос, плати за додаткову, де тільки взяти стільки грошей і кого лікують за мій кошт якщо я не можу цим скористатись?
Пешеходик• 13 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
Ми досить часто користуємось українською медициною, але певне краще сказати, київською. І в інституті серця оперувався чоловік, я в Феофанії, також зараз чоловік закінчив лікування суглобів. Все завжди було на високому рівні. В Європі серед знайомих теж багато скарг на їхню медицину, принаймні чула про Великобританію, Іспанію… Впевнена, в наших невеликих містах і районних центрах, на жаль, теж багато різних проблем.
Нічний дожор• 13 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
А что он там такого делал?
Вроде ж только предложил компенсацию деньгами делать, что не ограничивает выбор полиса страхования (а сейчас все на одну компанию завязаны, кто субсидию получал)
Трусиковед• 13 декабря 2025
Ответ дляПешеходик
От про це я й кажу. З грощима краще лікуватись в Україні. А от без грошей і не в мегаполісі все дуже сумно. А у мене в країні не фонтан, але для всіх майже однаково. Що краще? А фіг його зна. Всюди свої проблеми, ідеальної медицини не існує в жодній країні
Нічний дожор• 13 декабря 2025
Ответ дляКнопус
За ваш счёт пенсионеров и острые состояния лечат.
Так сейчас в большинстве стран
Кнопус
• 13 декабря 2025
Ответ дляНічний дожор
Так сейчас в большинстве стран
чому тоді я маю за це платити кожен місяць, якщо для мене допомоги немає коли я навіть раз у 3 роки цього потребую, це якась медицина на виживання виходить
Нічний дожор• 13 декабря 2025
Ответ дляКнопус
Потому, что вы в старости или критическом состоянии тоже будете этим пользоваться
Кнопус
• 13 декабря 2025
Ответ дляНічний дожор
якщо зможете дожити і дочекатись
Я б такое не носила, но продаю• 13 декабря 2025
Так это разве дорого? В Украине же примерно столько придется заплатить в частной за удаление кисты
Нічний дожор• 13 декабря 2025
Ответ дляКнопус
якщо зможете дожити і дочекатись
Ну а как вы себе представляете?
Медицина в Украине многих тоже не устраивает, хотя за довольно дёшево можно получить отличное качество услуг
Кнопус
• 13 декабря 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так, але при цьому ви не платите з кожної своєї зп щє овер дофіга, бо це не 3 копійки, а значна сумма котру вираховують з вас кожен місяць
Ms. Откровенность• 13 декабря 2025
Ответ дляКнопус
К чему тут Польша ко всем странам мира?
Нічний дожор• 13 декабря 2025
Ответ дляКнопус
В смысле не платим?
В Украине суммарно, чтобы выплатить ЗП 70 тысяч, работодатель платит 122
То есть 43% идёт на налоги, с которых покрывается в том числе и медицина.
Тут у вас просто это вынесено отдельным платежём
Коленная ложечка• 13 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
Тобто так, всюди свої плюси і мінуси
Кошмар. Короче серьезнее насморка лучше не болеть, а то помрешь в очереди на серьезную операцию.
КАПСЛОЧНИЦА• 13 декабря 2025
С прозрением.
У моего мужа идеальная страховка от работы - идёшь к любому врачу, делаешь что хочешь, платишь налом. А страховка возвращает любые затраты. При таком раскладе у всех врачей находится окошко на завтра)
Ms. Откровенность• 13 декабря 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
С прозрением.
В Украине?
Пасти Ла• 13 декабря 2025
Всі підозри на онко - закладається карта DILO і вуаля - 2 тижні максимум
Тому або звичайна кіста або ви троль