lilul990• Изменено 07 января в 14:51

Перша офіційна сутичка США і росії

🔥 Штурмова група намагається висадитися на танкер «Маринер», який переслідує Берегова охорона США, – росЗМІ.

▪️Після того, як США намагалися перехопити цей венесуельський танкер в Атлантичному океані та видали ордер на його арешт, судно змінило прапор і реєстрацію на російську, отримало назву Marinera і стало ходити під державним прапором росії, з припискою в Сочі.
▪️росія просила не чіпати танкер, навіть вивела в Атлантику підводний човен і кілька кораблів ВМФ, щоб не допустити захоплення американцями танкера.
mymoly• 07 января в 14:52
Чому США не попросить не чіпати Україну. Чи їм треба шоб чипали?
Filomena• 07 января в 14:55
Так вони ж його вже затримували. Навіщо відпустили після зміни прапору?
автор lilul990 • 07 января в 14:56
Ответ дляFilomena
Ті танкери самі порозбігалися
Манула• 07 января в 14:57
Наче вже захопили
Адалинда.• 07 января в 14:59
О я читала пару дней назад как русню колбасило от новости что их кораблик посмели преследовать, воя было...Пойду ращвлекусь, там после таких новостей будет интересно)))
E-ducate• 07 января в 15:09
Ответ дляМанула
Наче вже захопили
О, американський десант знову провів операцію ´´´ ... за 3 години´´, їм байдуже, що захоплювати чи то Мадуро, чи то танкер
rybka21• 07 января в 15:05
А де ж подводная лодка?
viter33• 07 января в 15:06
Ответ дляrybka21
А де ж подводная лодка?
зробила вигляд, що карасів ловить
Дашенька из Киева• 07 января в 15:06
планета божевільних дідів...
rybka21• 07 января в 15:06
Ответ дляviter33
зробила вигляд, що карасів ловить
Або утонула
E-ducate• 07 января в 15:07
Ответ дляrybka21
А де ж подводная лодка?
Може, теж захопили? Або змінила прапор на американський
mymoly• 07 января в 15:07
Ответ дляrybka21
А де ж подводная лодка?
Она утонула, ж
viter33• 07 января в 15:07
Ответ дляrybka21
Або утонула
дай Бог, дай Бог
rybka21• 07 января в 15:07
В момент взятия танкера на абордаж в этом районе находились российские военные суда, в том числе российская подводная лодка, сообщает Reuters, но они не вмешались.

@yigal_levin
Манула• 07 января в 15:07
Ответ дляrybka21
А де ж подводная лодка?
Адалинда.• 07 января в 15:07
Зашла к ним на форум, 15 страниц обсуждение величие на эту новость ( россия направила катера и подлодки на защиту судна ) и криков наконец то мы им покажем
Последнний пост что захватили и не ’ показали’ США, все сглатывают, тема затихла
mymoly• 07 января в 15:08
Ответ дляrybka21

@yigal_levin
Ну вот. Там просто туса була
rybka21• 07 января в 15:09
Ответ дляАдалинда.
Як невдобно получілось🤥
viter33• 07 января в 15:09
Ответ дляДашенька из Киева
планета божевільних дідів...
хуйло перше почало
Манула• 07 января в 15:10
Ответ дляДашенька из Киева
планета божевільних дідів...
Адалинда.• 07 января в 15:10
Ответ дляrybka21

@yigal_levin
Да русня тоже об этом пишет, новость вышла на 5 часов раньше захвата судна, они уже успели насладиться величием и мечтами о том как ’ пендоссы ссцут от нашей мощи’
Неудобно не те слово)))
Сейчас скулить будут и угрожать ЯО- классика
Filomena• 07 января в 15:11
Ответ дляrybka21

@yigal_levin
А що мав зробити підводний човен? Відбуксирувати? Якась безтолкова суєта.
rybka21• 07 января в 15:11
Ответ дляFilomena
Його ж для охорони відправили наче
Саме цього корита
Filomena• 07 января в 15:13
Ответ дляrybka21
Його ж для охорони відправили наче
Саме цього корита
Дійсно. Замість авіації відправити підводний човен певно геніальна стратегія. Може вони підводний десант очікували? А тут бах! Повітряний)
rybka21• 07 января в 15:15
Ответ дляFilomena
Ну шо знайшли, те й відправили
Амира Насралла• 07 января в 15:15
Ответ дляrybka21
А де ж подводная лодка?
исчезла в пучине, наверное
Fresh• 07 января в 15:16
Нічого такого прям глобального не буде. Хуйло зробить вигляд що все ок. Замнеться
viter33• 07 января в 15:18
Там пишуть, що за останні 2-3 дні 5 танкерів ’намалювали’ російські прапори
Якщо цей американці захопили - решті танкерів тепер треба замальовувати москальські тряпки і терміново малювати китайські прапори (напевно)
Суцільні клопоти командам(((
автор lilul990 • 07 января в 15:45
Ответ дляFresh
При чому тут буде чи ні. Це все удари по репутації путіна. Царь слаб і нємощєн
виктория7аас• 07 января в 15:56
Ответ дляАдалинда.
Неудобно не те слово)))
Три американских предприятия в Украине вчера получили ракеты в Днепре Мукачево и Одессе только СМИ США молчат это подороже 20 летнего танкера к тому же пустого