Всім привіт!
Шукаю, як зробити освітлення в кімнаті, щоб діткам було світліше, бо наразі тільки настільна лампа від екофлоу. Можливо хтось щось порадить і поділиться фото або посиланням) І шукаю щоб світло було жовте, тепле. Не біле, бо давить на зір дуже.
маринель-наумка• вчера в 17:48
Ответ дляМанула
Плюсую до цього фонаря, світить яскраво близько 5 годин, у мене більшої ємності акума 9900. Мінус довго заряджається, близько 8 годин
Ящо світла в день три години-то не варіант