Кумедний ґудзик• вчера в 20:18

Порадьте просту камеру для дачі

Дівчата, порадьте камеру, може хтось на Алі купував, простеньку. Дістали падлюки на дачі, троянди влітку зрізали, що квітів ми не бачили, зараз вже викопали. Поливалку залишили в садку, вкрали. Шланг залишити не можна, кожен раз все відключаєш і ховаєш, набридло вже
Вкуси мене• вчера в 20:19
що дасть камера?

домашнє відео на згадку? ))

заведіть собаку краще
ОливьЕЖечка• вчера в 20:20
Ответ дляВкуси мене
що дасть камера?

домашнє відео на згадку? ))

заведіть собаку краще
Та автор там не живе.
Аннуитет• вчера в 20:20
Чим допоможе простенька камера.тодыі можна макет камери повісити, в Епіцентрі були і розвісити обьяву що є камера
автор Кумедний ґудзик • вчера в 20:21
Ответ дляВкуси мене
що дасть камера?

домашнє відео на згадку? ))

заведіть собаку краще
Ми там не живемо постійно, а в квартиру нема куди і нема кому з ним регулярно гуляти, це не іграшка.
А скину потім відео по всіх групах, прославлю причетних. Та і в поліцію буде з чим йти
Аннуитет• вчера в 20:21
Хочете щоб ще камеру вкрали?
автор Кумедний ґудзик • вчера в 20:22
Ответ дляАннуитет
Є, вони вже викупили, що то обманка
Аннуитет• вчера в 20:22
Ответ дляКумедний ґудзик
В поліцію за квіти?
автор Кумедний ґудзик • вчера в 20:22
Ответ дляАннуитет
Хочете щоб ще камеру вкрали?
Дякую, посміялася
Лама_мама• вчера в 20:25
Ответ дляАннуитет
В поліцію за квіти?
А что? Я сижу на одном сайте пионолюбов, так там продают растения по 5-12 тысяч. Вполне себе сумма для обращения в полицию
Золота орда• вчера в 20:25
Мою дачу ограбили. Видео вора со всех ракурсов. Полиция приобщила к делу и забыла навеки. Никто и ничего даже не пытался искать. Прошли годы.
Поможет только реальную сигнализацию через охранные фирмы поставить или ревуны на дверь и окна. За калиткой вообще гиблый номер.
Аннуитет• вчера в 20:29
Ответ дляЛама_мама
автор Кумедний ґудзик • вчера в 20:29
Ответ дляЗолота орда
А ви їх довбали, щось робили, щоб вони рухалися? Зараз у простих випадках допомагає розголос у соцмережах. Хоча б зробити славу злодію
ОливьЕЖечка• вчера в 20:29
На простеньку камеру ви нічого не побачите. Бо крадуть частіше коли стемніє. Потрібна з можливістю нічної зйомки. А так будуть лише силуети якісь ходити.
Аннуитет• вчера в 20:31
Ответ дляКумедний ґудзик
якщо він алкаш чи наркоман йому по барабану ті соцмережі, в селах і так всі знають що він краде
Аннуитет• вчера в 20:32
простіше не садити дорогі квіти, весною засіяти якимось чорнобривцями
Аннуитет• вчера в 20:38
обнести колючою проволокою і під струм. Колись йдемо з дітьми побіля поля де пасуться вівці. Все обнесено низеньким заборчиков з колючої проволоки і написано не торкатися бо під струмом. Кажу дітям - та це вони написали щоб ніхто не ліз, насправді там немає току. І взялася за ту проволоку як дурочка хорошо що там не 220 було
ОливьЕЖечка• вчера в 20:43
Ответ дляАннуитет
До речі це заборонено.
Золота орда• вчера в 20:44
Ответ дляКумедний ґудзик
Та я подолбила и плюнула. Все равно никто мне технику не вернет, так как у меня на нее не сохранились чеки 🤷‍♀️ А это обязательно.
Аннуитет• вчера в 20:44
Ответ дляЗолота орда
думаю з чеками б теж не знайшли її
Золота орда• вчера в 20:46
Ответ дляАннуитет
думаю з чеками б теж не знайшли її
Даже не сомневаюсь. Там даже никто и не чесался. Набрали отпечатки пальцев и свалили в закат. Только дом засрали порошком.
Дівчина Гілмор• вчера в 20:53
Dahua
Басноплетка• вчера в 21:03
Чоловік купив якусь на Алі, прикрутили на високому стовпі, вона крутиться на всі боки, пише зафіксований рух, через неї можна говорити, а вночі так свіить ’очима’, що нло. Запитаю, може згадає, де купував.
parele• вчера в 21:15
Брала такие камеры на AliExpress. Цена около 25 долларов, уже с картой памяти. Работают от сети и по Wi-Fi. Все уведомления приходят на телефон через приложение - в том числе при обнаружении человека.
Ночью качество съёмки хорошее, днём изображение вообще отличное: лица различимы, камера отслеживает движение и автоматически поворачивается.
К сожалению, ссылка уже неактивна, но в целом все такие модели примерно одинаковые по характеристикам.
Басноплетка• вчера в 21:44
https://www.aliexpress.com/item/1005008072941300.h...
автор Кумедний ґудзик • вчера в 21:51
Ответ дляБасноплетка
Дякую!
автор Кумедний ґудзик • вчера в 21:52
Ответ дляparele
Дякую, подивлюся!