Моторошні троянди• вчера в 12:38
Це нормально?
Якщо чоловік іноді приїздить забрати жінку з роботи, робота знаходиться далеко, а маршруткою дуже довго добиратись, так як прямої немає. Як думаєте це норм чи жінка надто вибаглива?
Рятівник Малібу• вчера в 12:42
Дивуюся, що Вас взагалі це бентежить. Норм чи стрьом - це тільки до тих, хто в цьому приймає участь. Це не є темою для сторонніх думок взагалі.
Луноходик_Ик• вчера в 12:50
Ответ дляРятівник Малібу
То жаба у тетки
Сегодня сержусь• вчера в 12:56
То вам з чоловіком рішати.
Якщо достаток середній і витрати палива суттєві,то треба думати