Я_не_аноним_100%• 14 декабря в 15:00
Питання щодо оформлення лікарняного
Добрий день. Захворіла й потрібен лікарняний для роботи. Підкажіть, будь ласка, чи можна оформити лікарняний онлайн через державну поліклініку ( є декларація але лікар в іншому районі , далеко їхати і в хелсі є тільки вільне місце у середу, а мені треба завтра), щоб не їхати туди особисто? Або чи є можливість оформити його дистанційно через приватну клініку? Дякую за відповіді
СережкинаЯ• 14 декабря в 15:04
Я дзвоню своєму сімейному, і він відкриває лікарняний. Те ж саме можу зробити через страхову, бо в мене є медична страховка.
Буває що взагалі нікуди не хожу,лікар відкриває і закриває онлайн.
Міняйловна• 14 декабря в 15:04
Так, можна по телефону на період воєнного стану з ГРВІ , але не більше 5 Днів. Далі треба бути на прийомі.
Я_не_аноним_100%
• 14 декабря в 17:59
Ответ дляМіняйловна
Дякую