Пишу_граммотно!• 14 декабря в 15:36
Мені кілька разів різні тарологи казали одне й те саме про стосунки
Це знак, чи просто я озвучую одні й ті самі проблеми і мені їх же й перефразовують?
ГоловнаЯ• 14 декабря в 15:40
Ну логично, ’ таролог’ как любой мошенник знает пусть даже кустарно психологию и элементы нлп
Тішуся неперетішуся• 14 декабря в 15:41
Мне тоже несколько тарологов про мужчину говорили что у нас будет свадьба и дети, и лишь одна сказала что ничего не будет и я скоро встречу другого. Так и случилось. Не знаю попала ли она пальцем в небо или реально так карты показали, но с того момента не верю в это всё
75В• 14 декабря в 15:43
В мене подруга (колишня) звернулась раз до таролога . Розказала їй все , що могла по ситуації . Потім дивувалась , що в тої 100% попадання 😂😂😂 потім віддала їй купу грошей , щоб вирішити проблему . Ну понятно що нічого не змінилось . Питає в мене «от як так , багато сказала по ситуації, а помогти не помогла»
Пусин Кукин• 14 декабря в 16:07
Они, как профессиональные разводилы прекрасно понимают, чего хотят женщины, к ним приходящие
Напланетянка• 14 декабря в 16:21
А в мене ніколи не співпадає,всі оці нумеролог тарологи і тп , кажуть що в мене гарний фінансовий потік, гроші йдуть легко, і має бути достатньо і тп. А я все життя без грошей, кредити, борги, а як тільки якесь покращення, так одразу якась халепа((((