З царем в голові• вчера в 17:47

ДТП і поліція, хто стикався

Зі знайомим трапилась ДТП, не складна, машину йому трохи побили, він в цій ДТП потерпілий
Потрібно піти в поліцію написати якусь там заяву, не знаю подробиць, то не дуже близький знайомий
Але в того хлопця не в порядку військові документи
При оформленні ДТП патрульні нічого не питали
Питання чи вимагають такі документи при відвідуванні поліції?
Може хтось мав подібні випадки
Ми з цим хлопцем не дуже близько знайомі, але не хочеться, щоб у нього були проблеми...
Замулена ріка• вчера в 17:48
Як можна знати які справи з документами в не дуже близького знайомого?
КапитанльнаЯ• вчера в 17:49
А зачем теперь идти в полицию? Было ДТП, оформили, ждут дальше через страховые результатов по ремонту
Экспертиза• вчера в 17:49
У сотрудника было дтп - военно-учетные проверили сразу
Черный Ловелас• вчера в 17:52

раз в неделю дружеское куни...
Скучно..
когдадеЦкие• вчера в 17:52
Какое у вас доброе сердце! Так переживать практически за чужого человека...
Мне без сахара• вчера в 17:54
Тютю тю за просто знайомого питаєте)
Вірю
Хай виплатить на місті тоді потерпілому
автор З царем в голові • вчера в 17:53
Ответ дляКапитанльнаЯ
Він трохи вдарився, була кров, забрали в лікарню на обстеження і ніякі заяви там на місці не писав, машини обидві забрали на штрафмайданчик, бо той інший водій був п’яний
Я в цьому нічого не тямлю, бо машини взагалі не маю і не знаю які то правила в таких випадках
Але почула, що йому поліціянти сказали прийти написати заяву, що без цього якусь там справу не відкриють, чи як...
СережкинаЯ• вчера в 17:54
Если он в розыске, то пусть за свои деньги красит машину.
Он с отделения уедет сразу на бусе тцк.
Моему знакомому посещение копов последний раз раз в обошлось в 6к$.
Был в розыске.
И это по ооочень большому блату, можно сказать по себестоимости, потому что доставали его в итоге уже с тцк.
автор З царем в голові • вчера в 17:55
Ответ дляЧерный Ловелас

раз в неделю дружеское куни...
Скучно..
Все зовсім не так)
Але якби і так?)
Є люди не дуже близькі, але за яких можна переживати
Черный Ловелас• вчера в 17:57
Ответ дляЗ царем в голові
Все зовсім не так)
Але якби і так?)
Я таких историй за годы 100500 начитался-насмотрелся извините но я вам не верю. Полиция на месте обоих бы сразу по планшету пробила.
автор З царем в голові • вчера в 17:57
Ответ длякогдадеЦкие
Чомусь всі придралися до того, що людина не дуже близький друг
Ну добре
Це мій чоловік, або коханець, або брат, або тато
Яка різниця?
Питання ж не в тому)
Написала, що не дуже близький, щоб пояснити чому не дуже володію інформацією
ОдинРазНадетое• вчера в 17:59
Ответ дляЗамулена ріка
Автор або для синулькі цікавиться, або для свого тюбика домашнього диванного.
автор З царем в голові • вчера в 18:00
Ответ дляСережкинаЯ
Он с отделения уедет сразу на бусе тцк.
Был в розыске.
Ваш знакомый по каким-то делам пошел в отделение? Так?
автор З царем в голові • вчера в 18:01
Ответ дляЧерный Ловелас
Я спорить с Вами не буду
Но не вижу смысла ему врать и мне сейчас Вам врать
Если б пробили все на месте, то чего б ото я сейчас сочиняла какие-то вопросы?
Черный Ловелас• вчера в 18:02
Ответ дляЗ царем в голові
Я спорить с Вами не буду
99 процентов то что пишут в интернете вранье.
автор З царем в голові • вчера в 18:03
Ответ дляОдинРазНадетое
Я ж не сперечаюсь
Та для кого хочете цікавлюсь
Спитала лише чи в когось були подібні випадки
А тут мене вже по кісточках розібрали)
автор З царем в голові • вчера в 18:06
Ответ дляЧерный Ловелас
Ну пускай
А зачем??
Мне больше нечего делать в воскресенье вечером?
Просто я подумала, что если услышу от людей, что это 100% в армию, то передам эту информацию через общих знакомых тому человеку, чтоб он точно понимал на что идет
И наоборот, если напишут люди, что не спрашивают такие документы, то просто чуть успокоюсь
Кубик Рубика• вчера в 18:34
бабонька, сиди и не лезьь не в свое дело.
хуже не придумаешь таких помощников. не соображают, информацию искать не умеют, задрочат всех вопросами, а потом непроверенное среднеарифметическое ответов вывалят как экспертную мысль.
СережкинаЯ• вчера в 18:46
Ответ дляЗ царем в голові
Да.
Баба_Воля• вчера в 19:30
Автор, без вас не разберутся
Даха-сваха• вчера в 19:58
Якщо ніхто не постраждав, то можна офрмити європротокол і навіть не викликати поліцію.
Просто сповістити страхову