сЛАдКОежКА• вчера в 22:06

Ви б возили дитину на каток кожну суботу якщо дорога туди і назад 2 години?

Заняття 50 хв триває
Чи краще в рівер мол (15 хв від дому) і там інструктор?
Ласую колобками• вчера в 22:08
Два часа не возила бы, это бред. В первую очередь для самого ребенка это тяжело. И никакими олимпийскими успехами это невозможно оправдать
Бритоножка• вчера в 22:08
Взагалі б не возила якщо нема поруч норм катка і тренера.
За ким я буду?• вчера в 22:08
Пусть сам ездит
Слухи-руки не распускаю• вчера в 22:08
Нет. Делать мне нечего
автор сЛАдКОежКА • вчера в 22:08
Ответ дляЛасую колобками
Просто інструктор в рівермолі не навчить цікавим викрутасам
So_so• вчера в 22:09
Нет
Сегодня сержусь• вчера в 22:09
Зачем? Все кружки были на районе, и все они просто как интересный навык, но тратить часы не вижу смысла
Ласую колобками• вчера в 22:09
Ответ длясЛАдКОежКА
Для чего они нужны? Чтоб вы выставили в инсту и похвастались?
автор сЛАдКОежКА • вчера в 22:10
Ответ дляЛасую колобками
Згідна
Просто красиво
Закусенец• вчера в 22:11
Нет. Вообще бы никуда не возила. Либо сам едет общественным, либо, если возраст не позволяет, все кружки в пешей доступности
Настасья Пицун• вчера в 22:11
Это полдня убить на каток, нет
ГейТуда• вчера в 22:12
Ответ длясЛАдКОежКА
16часов в месяц личного времен на развозку??????????
не конечно
Кіма кепка• вчера в 22:14
Зависит от того какие цели я бы ставила для этих занятий. Возила почти год в соседний город на хор дочь, потом переехала в этот город, но такого хора у нас в городе не было, дочь очень хорошо поет, хор очень много выступает и много ездит на соревнования кругом. Но я думаю что возможно дочь захочет потом учиться в консерватории.
А просто для развлечения на кружек не возила бы даже пол часа.
сладкий_ноябрь• вчера в 22:14
Так, возила б. Якщо дитині подобалось і вона б туди летіла.
Але ще б знайшла няню, яка б це робила за мене 😂😂😂😂 і в мене купа часу на себе. Аж 3 години
сладкий_ноябрь• вчера в 22:15
Ответ дляКіма кепка
В мене сестра малого возила на хокей щодня о 5 ранку потрібно було вже бути на місці і так 7 років.
Галябалована• вчера в 22:17
Ответ дляЛасую колобками
А вдруг именно ее ребеночек станет олимпийским чемпионом,а не баристой?
Ваша прЭлесть• вчера в 22:19
Ответ длясЛАдКОежКА
чому можна навчитись на 1 занятті в тиждень тривалістю менше години? при тому що з цих 50 хв мабуть на розминку тільки хвилин 20 піде
автор сЛАдКОежКА • вчера в 22:19
Ответ дляВаша прЭлесть
Мабуть в рівел мол буде ходити
Губка Боб• вчера в 22:24
Вожу дитину в спортивну секцію, безкоштовну. Дорога (туди і назад)+секція = три години, через день. Вже другий рік катаємося, а що робити.
Але фігурне катання, це трохи інше. І якщо дитина має здібності, то все одно батькам треба вкладатися фінансово. Там тільки коньки більш-менш нормальні стоять ого-го. А тренер нормальний, а наряди... дуже багато грошей
Госпожа_тамагочи• вчера в 22:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Стал хоккеистом?
Сегодня сержусь• вчера в 22:23
Ответ дляГалябалована
Чтобы стать чемпионкой надо там жить
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:29
Я тоже возила как-то на танцы. Дочка очень хотела танцевать. Но надо было трудится. Сначала она трудилась, очень старалась, а потом что-то пошло не так. Смотрю стоит просто, места последние на соревнованиях. Ну, прекратили эту деятельность совсем.
Пишу_граммотно!• вчера в 22:30
Нет
Невгамовна• вчера в 22:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Він став хокеїстом?
Чи це був не професійний спорт?
сладкий_ноябрь• вчера в 22:49
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Стал хоккеистом?
Так
Коли війна почалася, то майже весь склад виїхав за кордон, йому тренер допоміг отримати грант на навчання в Канаді. Зараз він там живе і вчиться, без рідних. Складно, добре що Англ в нього на гарному рівні, а то було б ще складніше.
Госпожа_тамагочи• вчера в 22:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Так
Не зря возили 👍🏻
сладкий_ноябрь• вчера в 22:51
Ответ дляНевгамовна
Він став хокеїстом?
Чи це був не професійний спорт?
Так
Став.
Причому почав займатися доволі пізно, але він дуже талановитий, тренер говорив, що лід то його другий дім :)
Паратруперсупер• вчера в 23:08
Якщо в дитини є мрія і вона обмежує тільки ваш батьківський час, найміть супроводжуючого. Іноді мрія того варта
Непозбувна Бентега• вчера в 23:09
Ви говорите про дві години на дорогу в обидві сторони і 50 хв заняття, тобто 3 години разом. Чи 2 години дорога лише в одну сторону і 5 годин разом?
Мені чомусь здається ви б отримали інші відповіді, якщо це перший варіант.

Скажу про себе. Так, я возила. Щотижня на вихідних, кілька років підряд. Бувала година в одну сторону, бувало дві. Гра теж години 2-3. Один з вихідних - практично повністю випадав.
Дитина не спортсмен. Не жалкую. Ні я, ні дитина.