Засомневаю• 15 декабря 2025

Спор ,рассудите

Задала мужу вопрос. Задала не просто так. ,,А в детстве тебе говорили и внушали постоянно ,что ты самый лучший?" . Почему спросила. Есть проявления нарцысизма. Не мне так кажется. Я не психолог . Он себя любит, много предаёт времени внешности ,любит когда им восхищаются. Заметно ,когда шутит, то смотрит реакцию. Чтобы с его шуток смеялись. Быть в центре внимания ,гвоздём, вокруг которого все и все крутится и т.д. Его это возмутило. Говорит ,что это нормально детям так говорить . Как вы считаете ?
Да будет так• 15 декабря 2025
Ответ дляНевидимка Майя
А зря .
Коты лучше .
Лучше рыбок, никого не встречала
автор Засомневаю • 15 декабря 2025
Ответ для2410diana2410
Так это не разногласие, а непринятие его натуры. Вы описали много моментов, которые вам раздражают. Вы или живите с ним таким или расходитесь. Но вы хотите тут на форуме услышать мнение, что он какой-то «ненормальный», чтобы подтвердить себе, что вы правы.
Его я описала , а спрашиваю о том, правильно ли внушать такое. Если при каждом ,,раздражает ’ расходиться, то мужчин не напасешься)).
2410diana2410• 15 декабря 2025
Ответ дляЗасомневаю
Если вам скажут, что правильно, вы перестанете раздражаться?
автор Засомневаю • 15 декабря 2025
Ответ для2410diana2410
Я хочу услышать мнение со стороны, как у других
Пэрисхилтонша• 15 декабря 2025
Моему мужу в детстве в ж.пу дули все кто мог, он был единственным ребёнком, а вокруг куча женщин(мама, куча бабушек, тети)
Так вот он противоположность вашему мужу
Лівий Локіть• 16 декабря 2025
Ответ дляЗасомневаю
На меня в жизни никогда не кричали, никогда не били. Да, деньгами не было возможности сильно баловать. Но что могли ,то дали в жизни.
Тобто дали мінімальну базу. А колись казали що ви найкраща? Що люблять понад усіх?
автор Засомневаю • 16 декабря 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Ні. Я і не вважаю себе кращою від усіх і уррони на голові не маю. Підтримка в мене завжди була і є. Навіть, в 39 років моїй. З дитиною теж завжди допомагали ,коли на роботі була. Освіту дали . Допомогли . Що ще треба?
Лівий Локіть• 16 декабря 2025
Ответ дляЗасомневаю
Ну от саме тому що ви недолюблена дитина, вас і дратує нормальна психіка інших людей, зокрема вашого чоловіка
автор Засомневаю • 16 декабря 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Поганий ви психолог. Мене любили і люблять. А вішати корону на голову з дитинства не є нормальним. Результати бачу на інших.
Лівий Локіть• 16 декабря 2025
Ответ дляЗасомневаю
А я й не є психологом) Тому і дуже смішно читати вас, спостерігаючи вашу ситуацію збоку

Адже саме такий чоловік вас колись зацікавив - якого любили і люблять, який очевидно любить себе. Ви того не знали, для вас то було новим, тому й запали на такого, а не на такого якою ви є сама.

А тепер вас зачіпає, бо ви второпали нарешті, що він себе любить більше, аніж вас - як то і має бути)
От тільки він це приймає, бо його виховували як треба, любили, хвалили, а ви. , не долюблена дитиною, не в стані цього прийняти, бо так і залишилися тією самою. І дітей таких же намагаєтеся виростити, відмовлюячи їм в любові, і будете чоловіку заважати їх виховувати нормальними.
автор Засомневаю • 17 декабря 2025
Ответ дляЛівий Локіть

Себе любити треба вміру. А не в зеркало обертатися). Бо життя коригує. І не буде кожнв дитина, людина для оточуючи надзвичайна. Про це тут писали. І писали правильно. Але ви ,скоріш за все, теж з короною. І вважаєте себе вище за всіх. Але треба пам´ятати про те, що це всього навсього суб´єктивна думка. І на таких саме смішно дивитися зі сторони.