Баба Йога• сегодня в 13:05
Це не щирість?
Трошки посварились з чоловіком на побутовому підгрунті. Готувала завжди я, але зараз через образу не готую. Чоловік замовив собі маленьку піцу, та каже мені: хочеш, іди попробуй. Зварив собі суп і каже: можеш брати суп, ти ж мені готувала раніше. Це не щирість з боку чоловіка чи зі мною щось не так?
Княгиня пітьми• сегодня в 13:08
А як потрібно? Замовити/приготувати собі і не поділитись, так було б краще?
Мабуть так, бо це надає привід ображатись далі
Баба Йога
• сегодня в 13:09
Ответ дляКнягиня пітьми
Я коли пропоную то кажу, я приготувала на двох, я зробила і тобі теж.
Бодіпозітівна• сегодня в 13:12
Ответ дляБаба Йога
А для чого ви весь вас кажете, що приготували на двох?
Баба Йога
• сегодня в 13:13
Ответ дляБодіпозітівна
Ну не буду ж казати, що лише для себе (кажу, що для двох лише зараз, бо ми посварились)
Кнопус• сегодня в 13:13
Ответ дляБаба Йога
Ну так і він вам сказа іти їсти суп.
Що не так?
Леді Душка• сегодня в 13:14
Ответ дляБодіпозітівна
А чому ви вирішили, що він суп зварив собі, а не на двох?
Ну так тараканы ей сказали
Бодіпозітівна• сегодня в 13:14
Ответ дляБаба Йога
Для чого ці уточнення в сім´ї? Щоб що?
Дай подивлюся• сегодня в 13:15
Ответ дляБаба Йога
А наступною буде сварка, хто чию тарілку миє?))) чого посварились?
Баба Йога
• сегодня в 13:14
Ответ дляКнопус
Ну так і він вам сказа іти їсти суп.
Що не так?
Він це сказав, в такому тоні, що мені перехотілось. ’Можеш брати суп, бо ти мені раніше готувала’
Дай подивлюся• сегодня в 13:15
Ответ дляПовітруля
Так душно стало, що аж захотілось вікно відкрити.
І стрибнути)))
Синди Кроуфорд• сегодня в 13:15
Ответ дляБаба Йога
Это то, что называют -выносить мозг...прикалупаться к словам, самой придумать, что же он хотел сказать и самой обидеться...он предложил Вам еду, поделился с Вами, никакого подтекста, расслабьтесь, поешьте, спокойно поговорите, без упрёков и обвинений, если конечно хотите помириться.
Баба Йога
• сегодня в 13:15
Ответ дляБодіпозітівна
Для чого ці уточнення в сім´ї? Щоб що?
Уточнень немає, я лише зараз уточнююч бо ми посварились
Дай подивлюся• сегодня в 13:15
Ответ дляКнопус
Ну так і він вам сказа іти їсти суп.
Що не так?
Сказав не так
Бодіпозітівна• сегодня в 13:15
Ответ дляБаба Йога
Ну не беріть. Сидіть голодною.
Кнопус• сегодня в 13:15
Ответ дляБаба Йога
Можливо тон відповідає теперішнім прохолодним стосункам?
Леді Душка• сегодня в 13:16
Девки, ну мы реально твари, стали на сторону мужика, а не бусинки-автора🤣
Бодіпозітівна• сегодня в 13:16
Ответ дляБаба Йога
Так що ви уточнюєте, як ви зараз не готуєте?
Дівчина Гілмор• сегодня в 13:17
Ответ дляДай подивлюся
Сказав не так
’Да не важно что ты сказал, и не важно что, а как. А я тебя услышала, я поняла, да и ты далеко не дурак...’
Снова стою одна, хей! Снова курю мама снова...’😄
Дай подивлюся• сегодня в 13:17
Ответ дляБаба Йога
Так треба було взяти, і з´їсти весь
Баба Йога
• сегодня в 13:18
Ответ дляЛеді Душка
Я не бусинка)
Просто стало образливо, бо я дуже багато робила для чоловіка. Більше вкладуваламь грошима, завжди готувала. Їду у відрядження, пів дня стою біля плити, щоб чоловіку було що їсти. Встаю у вихідний, речі попрасувати, сніданок приготувати.
Кокосиха• сегодня в 13:18
Ответ дляБаба Йога
Не, это не жизнь конечно. Собирайте свои манатки и уезжаете обратно к маме.
Пс. Номер телефона мужа напишите пожалуйста.
Дай подивлюся• сегодня в 13:18
Ответ дляБаба Йога
Я не бусинка)
Він про це просив?
Ms. Искренность• сегодня в 13:19
Ответ дляБодіпозітівна
Те саме питання