Два-три тижні і фсьо• вчера в 20:44
Не можу примусити себе сказати мамі, що я сумую через смерть брата
Не тому, що не вмію, а скоріш через те, що не страждаю насправді....
Мені зараз 40, брату було 40 коли він помер від серцевого нападу, 4 роки тому. Він був дуже доброю людиною з великим серцем, любив мене а я його, але все життя постійно потрапаляв у якісь халепи... почалося з прогулювання школи років з 13, потім вигнали з універу, потім наркотики, крав з дому та продавав.... на мене як на молодшу дитину у сімї також все це дуже впливало. чудом позбавився залежності. Але через якийсь час втратив роботу (не зі своєї вини), і пішло-поїхало... нову нормальну знайти не міг, почав грати, брати мікро кредити.... батьки всі заощадження повіддавали, я сама особисто за кілька разів тисяч 15 дол віддала на закриття тих кредитів, бо жах був від колекторів і т.п.... потайки від чоловіка і доньки, звісно... і маючи свої неприємності повязані з цим.... І щоразу коли все закривали, обіцяв не брати і т.д.... (на ніяких лікарів і клініки не погоджувався) все повторювалося знову((( та ще й за кілька тижнів перед смертю мама знов знайшла в нього щось, що вказувало на вживання наркотиків... Хто колись пережив подібне, знає що це таке... життя навколо немає нікому(((
Коли він раптово помер (серце напевне не витримало цього всього), нехай Бог простить мене за ті почуття, але я відчула полегшення.... Я вже не знала, як йому допомагати, нестерпний жаль був до батьків, які нічого в житті доброго за тим всим не бачили.... Єдине, що залишилося у мене в думках, що Господь забрав його від тих страждань, що так і йому, і нам буде краще
Мама звісно страждає досі за ним померлим, і поганого нічого не згадуює, лиш звинувачує себе, що "нічим не допомогла" хоча тільки тим і займалася... І час від часу у розмові очікує і від мене, щоб я казала, як погано, що він пішов, який він був хороший, і яке життя було б світліше з ним... Я все розумію, страждання природні, але НЕ МОЖУ видавити це з себе, бо так не вважаю. Я не уявляю, яким би було життя далі з такими проблемами, як у нього... Сама іноді тихенько поплачу під якусь пісню, яку він любив, сумуючи за тим, як не склалался у нього доля. Але підтримату маму у тому вигляді, якому вона очікує, не можу....
От зараз три дні до річниці його смерті, мама згадувала, і звернулася до мене "скажи щось". А я.... наче б рада підтримати якось, але слова просто в грудях стоять, і психологічно як блок, нічого не можу з себе видавити.... просто не можу. І паршиво від цього...
Допоможіть, напишіть якісь слова, як можна у цій ситуації підтримати маму, але щоб це не було поперек моїх відчуттів, які просто не дають мені говорити те, що очікує мама. А казати "так краще" мабуть невірно, це - не те, що її підтримає.... Або скажіть мені, що я нормальна (я знаю, що це так. але прочитати ще від когось - то також допомога)
Советчица Года• вчера в 21:23
Ответ для100%
это нездоровые люди. вылечиться практически нереально. чтобы дойти до стадии лечения часто нужна очень серьезная психологическая помощь. боже, закройте свои рты и радуйтесь, что у вас нет зависимости. эти люди не виноваты в своем расстройстве.
Вот только излечившиеся наркоманы не винят никого, кроме себя. Наверное, они умнее, чем вы.
100%• вчера в 21:23
Ответ дляТепличная
Хм, тогда и сексуальные маньяки тоже не виноваты, но их почему-то раньше расстреливали... Какое нетолерантное общество. Обнять, пожалеть бидосек
конечно, не виноваты. другого выхода нет - убивать. но они при этом не виноваты, что родились с такими поломками.
Советчица Года• вчера в 21:24
Ответ дляБабуся Бетман
Своих детей посылайте . Начитаетесь в инстограме псевдопсихологов - потом в массы несете
Погано, що Ви свій брєд в маси несете.
100%• вчера в 21:26
Ответ дляБолтушка Му
Так ви праві, що їм потрібна психологічна допомога, але іноді ця допомога потрібна більше оточуючим. Вони допомогають, тягнуть, пробачають і звинувачують себе, замість того щоб жити своє життя. І добре, якщо не опиняються на вулиці після такої допомоги. Синдром спасательства теж не ок
лечение нужно всем, безусловно. вопрос не в этом, а в том, что люди осуждают таких людей, не понимая того, что это не вопрос воли, характера и т.д., а механизм куда более сложнее и страшнее. несчастные люди и выбираются из этого единицы.
100%• вчера в 21:25
Ответ дляСоветчица Года
а я кого виню? генетику? это просто факт и не более.
Советчица Года• вчера в 21:27
Ответ для100%
Та всіх звинуватили - сестру, нас, оточуючих..
Бабуся Бетман• вчера в 21:27
Ответ дляlilul990
Питання перше - чого брат почав прогулювати уроки і чого це пройшло повз батьків
Звідти треба копати а не від його залежності. Чужа сімя потьомки. Любі залежності це наслідки відносин у сімї
Копать вообще не надо. Очень мало данных. Вопрос автора - как общаться на эту тему с мамой, что еще болнее не сделать
100%• вчера в 21:27
Ответ дляСоветчица Года
читайте внимательно. виноватых нет. как и он не виноват.
Ответ дляБабуся Бетман
А мама не робить боляче доці? Своїми настійливими проханнями?
Про доцю хтось за все життя подумав?
Віддала 15 тис дол як так і треба. Натіхаря. А знаєте чого натіхаря? Бо нормальні люди сказали би те саме шо і я. А ця сімейка явно спів залежних дятлів, які воспитали синочку карзіночку. Який від їхньої любові не знав куди подітись крім наркотиків
Про доцю хтось за все життя подумав?
Бабуся Бетман• вчера в 21:30
Ответ дляСоветчица Года
Погано, що Ви свій брєд в маси несете.
Погано что вы без малейшего чуства эмпатии заходите в подобные темы и соединяете слова
Тепличная• вчера в 21:36
Ответ для100%
Другой выход есть. Но они потворствуют своим желаниям, предпочитая их удовлетворение всем и всему. Ребенок не рождается алкоголиком, наркоманом, педофилом, он на каждом шагу жизни делает выбор. И каждый его выбор приводит к итогу. Маньяк не просыпается однажды утром с мыслью, а не убить бы мне сегодня, он носится с этой идеей годами. Вместо подавления желания, обращения за помощью, холит и лелеет его. Наркоман видя как мучает родных, выбирает забыться. Это не болезнь, это выбор!
Ответ для100%
Якшо знаєте такого серійного убивцю в сша Кемпер. Він був високоінтелектуальний психопат і буквально описував свої відчуття перед вбивствами з метафізичної точки зору тюремним психологам. Він міг проаналізувати свої вчинки та дії. І сказати точно, що відчував в той чи інший момент.
Серійники це справді вроджені вбивці але багато хто з них усвідомлює що чинить куйню і може просто застрелитись при потребі. Але вони вибирають шлях насилля
Ms. Dolly• вчера в 21:35
Можете сказать, очень жаль что у него такая судьба, это то о чем вы действительно сожалеете и нет необходимости говорить, что вам легче стало и маму поддержали. Или можете сказать, я не могу об этом говорить, мне слишком тяжело, в этом случае к вам тоже вопросов быть не должно.