Дівчина заглядєніє• сегодня в 02:19

До єврейського свята встановили ханукії на центральних площах

у різних містах України - Київ, Львів, Чернівці, Дніпро, Полтава, Житомир, Одеса та ін. Ваше ставлення до такої всеохоплюючої ініціативи?
Результат:
вже голосів: 355
163 (45.92%) Негативне. В нас є свої свята
95 (26.76%) Байдуже. Мене не стосується
81 (22.82%) Позитивне. Поважаю усі релігії
16 (4.51%) Свій варіант (в коментарі)
Кто крайний?• сегодня в 03:19
Ответ дляНекомильфо
не хами.
А то шо?
Некомильфо• сегодня в 03:20
Ответ дляКто крайний?
А то шо?
а то невоспитанно выражаешься.
Кіма кепка• сегодня в 03:20
Ответ дляНекомильфо
еврев больше, чем 60 тыся, да, пишут, что 120 тысяч,( все равно мало) но религиозных евреев ИУДЕЕВ меньше гораздо, я имела в виду их - гугл пишет 60 тысяч..
Да, есть скрытые евреи, но все равно. Они же не религиозгые, в синагогу не ходят.

Т.е по сравнению с 40 млн граждан Украины до войны - капля в море.
Все залежить від активності громади.
Кто крайний?• сегодня в 03:21
Ответ дляПік Антна
Я вище писала про стадний інстинкт.
Кому розуму вистачає, той намагається не піддатися на ці провокації, але є більшість, яка чудово ведеться.
Я проти таких вистав від влади, саме зверху і йде це все, невже не видно?
Тоді треба всі сінагоги, мечеті позносити. І трупіни вже не в пусту будуть нас нациками називати
Не заздріть тьоті• сегодня в 03:22
Удалено администрацией...
Некомильфо• сегодня в 03:22
Ответ дляКіма кепка
Все залежить від активності громади.
Это религиозный праздник - ему место в синагоге.
КараПузовна• сегодня в 03:23
Ответ дляКто крайний?
Удалено администрацией...
Кіма кепка• сегодня в 03:23
Ответ дляНекомильфо
на здоровье - это не делает их количественно больше.

Если ставить религиозные символы, то сначала надо поставить православные и католические - пещеру с яслями, младенцем Иисусом. Девой Марией, волхвов поставить, но их же нет, Поэтому что они стоят в церквях, а не на площади.
Вот в синагоге пусть стоит их подсвечник, а то какое то не равноправие, а возвеличивание получается.

Я даже не знаю, что этот подсвечник означает.
И что надо ставить для ислама и других. Чтобы им не обидно было.
Ви давно були в УкраІні?
Кто крайний?• сегодня в 03:23
Удалено администрацией...
Некомильфо• сегодня в 03:26
Ответ дляКіма кепка
Ви давно були в УкраІні?
Удалено администрацией...
Не заздріть тьоті• сегодня в 03:26
Негативно отношусь , не к самим евреям, мне они не мешают, а именно к продвижению властью еврейской культуры в массы
Стефанія• сегодня в 03:27
Ответ дляНе заздріть тьоті
Удалено администрацией...
Як можна відмінити діда Мороза? Ну от просто цікаво. Що саме ви таке збирались робити з тим дідом морозом, що вам його прямо відмінили?
Про сенс того діда взагалі мовчу, експонат дуже сумнівний, але якщо він вам такий дорогий, то навіщо вам чийсь дозвіл?
І шо таке ваші традиційні цінності, і, головне, яким чином їм заважає ханукія?
Не заздріть тьоті• сегодня в 03:27
Елок в некоторых городах не ставят , « бо війна і не на часі», а вот эти хануки очень начаси и уместно!
Пік Антна• сегодня в 03:29
Ответ дляКто крайний?
Навіщо позносити? Просто з храмів на вулиці не треба розносити і тикати людям в очі своє, ніби воно від того стане нашим загальним. Не стане. А агресію і певний розкол і негатив викличе. Вірніше, уже викликає не перший рік. То це навіщо робить, як не спеціально?
Не заздріть тьоті• сегодня в 03:30
Ответ дляСтефанія
Ну в школах и садах уже нет ни дедов морозов ни снегурочек, только миколай
Да нет у нас никаких ценностей и не будет, мы стадо, что нам втюхивают, то и хаваем
Вот хануки будет теперь ценностями
Кто крайний?• сегодня в 03:31
Ответ дляПік Антна
Розумні просто продовжать жити,а дурні будуть створювати теми.
Хасиди в Умані нікому не заважають, правда?
Кто крайний?• сегодня в 03:32
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вот хануки будет теперь ценностями
А хто вам того мороза втюхав, а ну згадуйте?
тяжкаялюдина• сегодня в 03:32
Я думаю на виборах є шанс перемогти саме антисеміту, бо інакше на голову вилізуть. Чивже вилізли....
Головну ялинку не встановлюють на майдані, зато підсвічник треба.
Стефанія• сегодня в 03:33
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вот хануки будет теперь ценностями
І які ж цінності вам несе той дід мороз? До речі, чудово що його немає, такий собі персонаж.
І як можна дорослій людині щось «втюхати»? ви шо, думаєте, як в Києві постоїть ханукія, ви в іудейку перетворитесь, чи шо?
Пік Антна• сегодня в 03:33
Ответ дляКто крайний?
Га-га-га!!! Вибачте... Ніфіга собі не заважають!)))
Заважають!!!
Стефанія• сегодня в 03:35
Ответ длятяжкаялюдина
Так головну ялинку встановлюють на Софійській площі.
Пік Антна• сегодня в 03:35
Ответ дляКто крайний?
І теми створюватимуть як раз розумні.
Бо дурні з´їдять це все, як належне, і пообзивають антисемітами.
А як називають євреїв, які на дух не переносять всіх, хто не їх племені?
тяжкаялюдина• сегодня в 03:36
Ответ дляСтефанія
А чому не на майдані, як раніше? Чому не на головній площі?
Стефанія• сегодня в 03:37
Ответ дляПік Антна
І теми створюватимуть як раз розумні.
Поки що я бачу лише мерзенних антисемітів, від яких полилась купа бруду. Євреїв, які когось там не переносять, зустрічати не довелось
Нафаня Маня• сегодня в 03:40
Скільки українських символів ставлять в центрі Єрусалиму? Отож. Нуль. Нахєр це з головних площ України. Біля синагог, у своїх власних дворах - без проблем.

На фіолотевих мені фіолетово
Кіма кепка• сегодня в 03:38
Ответ дляНекомильфо
Удалено администрацией...
Я питаю про те, чи Ви в Україні? Якась же є причина , що не помічаєте релігійні сюжети народження Христа в багатьох локаціях в Україні(шопки)?
Кіма кепка• сегодня в 03:39
Ответ дляНе заздріть тьоті
Де немає центральної ялинки цього року? Цікаво
Стефанія• сегодня в 03:40
Ответ длятяжкаялюдина
Коли раніше? Її вже купу років встановлюють на Софійській площі. Чи раніше вас це не турбувало?
Стефанія• сегодня в 03:41
Ответ дляНафаня Маня

На фіолотевих мені фіолетово
Хто встановлює ханукію в центрі Києва?
Кіма кепка• сегодня в 03:41
Ответ длятяжкаялюдина
А чому має бути сімейна Майдані? Мені на Софійський більш символічно.