дамаАмстердама• сегодня в 11:37
А вы работаете в день, когда к врачу ходили?
Часто можно попросить больничный на весь день. Вы бы работали?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Да
Нет
Смотреть
Глаза_в_3_карата• сегодня в 11:42
Якщо була на обстеженні, то йду на роботу, у нас можна просто відпроситися і сходити до лікаря, табелюють, як робочий день.
Якщо захворіла, то на лікарняний, але я за 20 років роботи на лікарняному була 1 раз, коли вагітна підчепила вірус, а так, ніколи не брала лікарняні.
дамаАмстердама
• сегодня в 12:13
Ответ дляЛипка-прилипка
Хто вам дасть лікарняний на 1 день , ще й без поважної причини?
Мне в большей части случаев давали больным при консультации у врача