Пишна молодиця• 16 декабря 2025
Посварилися. У нього був день народження. Передала подарунок. Подякував.
Привітала. Знову подякував. Це все. Обоє мовчимо. Невже на цьому все? Маю почуття. Не хочу нав’язуватися. Вже що зроблено, те зроблено. А що ж далі….?
Мамин тріль• 16 декабря 2025
Якщо ви для нього не порожнє місце, то він зробить крок у відповідь. Більше навʼязуватись не треба з вашого боку.
Пишна молодиця
• 16 декабря 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
А зачем подарок?
Типа примирительный?
Може так, може прощальний. Я не знаю. Я відчула тільки, що не можу його залишити на свято без своєї уваги. У мене дуже теплі почуття до нього.
Пишна молодиця
• 16 декабря 2025
Ответ дляМамин тріль
Власне так я і планую зробити. Залишити йому простір для роздумів та рішень
Шаманю второпях• 16 декабря 2025
Ответ дляМамин тріль
Автор для него только для секса. Это сто питсотая тема
Пишна молодиця
• 16 декабря 2025
Ответ дляШаманю второпях
Не говоріть за інших. Ні мене, ні його ви в очі не бачили. Це з вас негатив ваш особистий лізе
Мамин тріль• 16 декабря 2025
Ответ дляШаманю второпях
Якщо це так, то дарувати йому подарунки точно не треба було.
От жінки дурні, ще б я за якимось штанами не побивалась, які байдужі до мене.
Клевотница• 16 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
Просто заспокойтесь і силою волі залиште у своїй душі надію на примирення. Ви йому не потрібні, це видно по його реакції. Через час і вас попустить, але тримайтесь і більше не робить дурниць- як цей подарунок.
Шаманю второпях• 16 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
Зато читали ваши темы
Чай не пью, только кофе• 16 декабря 2025
Ответ дляШаманю второпях
Це про німця з племінниками?
Чи про військового який одружений ?
Їх тут 2 таких плакальщиці
Чи про військового який одружений ?
Їх тут 2 таких плакальщиці
Самохвалова• 16 декабря 2025
А я когда то так к парню залезла через форточку, поссорились, его телефон был отключен))) но мне тогда было 19))) так что, автор, вам есть ещё куда расти)))
Пишна молодиця
• 16 декабря 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Це про німця з племінниками?
Чи про військового який одружений ?
Їх тут 2 таких плакальщиці
Чи про військового який одружений ?
Їх тут 2 таких плакальщиці
Не одне і не інше
Ухахайкина• 16 декабря 2025
И снова здравствуйте. Идите лучше пообщайтесь с чатом джипити, не нужно засорять здесь эфир своими писькостраданиями.
Самохвалова• 16 декабря 2025
А знакомая, правда ей было уже лет 35 пошла ещё дальше, начала преследовать чувака физически и стихи ему писала не фейсбуке собственного сочинения))) но он не оценил, гад такой!)))
Налитое яблочко• 16 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
А йому ваша увага потрібна взагалі?
Svit_from_It• 16 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
как и вашими комментами? в каждой теме куда не зайди -’тролли’, ’я это уже читала’
У вас нет работы или что?
Шаманю второпях• 16 декабря 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Це про німця з племінниками?
Чи про військового який одружений ?
Їх тут 2 таких плакальщиці
Чи про військового який одружений ?
Їх тут 2 таких плакальщиці
С племянниками то британец) наверное это второй вариант. ЖОних автора военный
Пишна молодиця
• 16 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Поки тут тільки ви засоряєте форум недоречними коментарями
Сиреневая цапля• 16 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
А жена не мешает?
Самохвалова• 16 декабря 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Автор, он точно свободен?
Он может то и свободен, но ему скорее всего пофиг на автора.
Сиреневая цапля• 16 декабря 2025
Ответ дляСамохвалова
Скорее все нет
Пишна молодиця
• 16 декабря 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Автор, он точно свободен?
Не точно. Але не одружений
Самохвалова• 16 декабря 2025
Автор, а что вы ему подарили? Хоть не сильно потратились? Ну там типа носки и пена для бритья?) Или что-то дорогое?
Пишна молодиця
• 16 декабря 2025
Ответ дляСамохвалова
Не дороге. Там цінність більше у вкладеній душі