ДА да да• Изменено 2 часа назад
Отак ми і прийшли до фіналу
Відстань зробила свою справу. Шаленіли у ліжку, йому можна було все, це єдиний такий чоловік у моєму житті. Плюс розумний, привабливий, відчуває мене, я з ним поруч кайфую як ніколи і ні з ким, я закохана. Але відстань зробила своє. Були теми тут, він їздив, коли опинилися на відстані, а я не змогла. Отак воно і зійшло все на «ні». З його боку холод. Я знаю як це виправити, але не можу. Плакала, переживала. Обставини не змінилися і ми відсторонитися один він одного. Мені ніколи не було так добре, як з ним. Я мабуть завжди буду згадувати ті теплі обійми і не тільки.
Володарка мрій• 2 часа назад
Ответ дляДА да да
Так
Блин, это очень смешно.
Если серьезно, займитесь ребенком. Мне-то смешно, а вот вашему ребенку не очень.
Силиконочка• 2 часа назад
Ответ дляВумна, аж страшно
Прям сериал
Ага. От него требуется только, чтоб стояк был норм и внешне не страшный. А разлучила их конечно жизнь и обстоятельства. Какое-то сочинение подростка
ДА да да
• 2 часа назад
Ответ дляВолодарка мрій
Блин, это очень смешно.
Ваш коментар недоречний
Силиконочка• 2 часа назад
Ответ дляДА да да
Ваш коментар недоречний
Сколько вам лет? Успокойте нас и мы разойдемся
ДА да да
• 2 часа назад
Ответ дляСиликоночка
Вас не тримають тут
Силиконочка• 2 часа назад
Ответ дляДА да да
Вас не тримають тут
Определенно так. Но мы ж волнуемся. Или ради чего вы писали?
Все буде• 2 часа назад
Та все равно через 20 лет он бы уже так шикарно не мог. Так что рано или поздно вас бы ждали только воспоминания о теплых частях тела.
Голодаю• 2 часа назад
Ответ дляДА да да
Так
Так , а почему вы не можете это исправить, если вы знаете как?
ДА да да
• 2 часа назад
Ответ дляГолодаю
Бо якщо я це зроблю, це буде суперечити моїм принципам.
А шо сталося?• 2 часа назад
Ответ дляДА да да
Ну, тут выбор за вами. Или принципы, или тёплые упруго-стоячие части тела.
Кстати, хороший любовник в наше время не так часто встречается. Задумайтесь
Гостра на язик• 2 часа назад
Ответ дляДА да да
Ох...ляяяя....
Голодаю• 1 час назад
Ответ дляДА да да
Ну тогда пересмотрите список принципов
Сарафанное радио• 1 час назад
А чому не можна поїхати до нього?
Дайте вгадаю. Його дружина буде проти?
Броніки для Моніки• 1 час назад
Ответ дляДА да да
Он русский военный? 🙄
ДА да да
• 1 час назад
Ответ дляСарафанное радио
А чому не можна поїхати до нього?
Дайте вгадаю. Його дружина буде проти?
Його дружина мені квиток купила до нього! Не вигадуйте і не видавайте бажане за дійсне. Ніякої дружини немає. Можливо я його майбутня дружина. І плюйтеся злістю скільки влізе.
Броніки для Моніки• 1 час назад
Ответ дляДА да да
Ні звичайно 😡
Ну мало ли, что там у вас за принципы )) Женат, да?