Galochka• вчера в 11:46

Фасады на кухню МДФ - крашеный или плёночный?

Уважаемые советчицы, помогите, пожалуйста, с выбором. Делаем ремонт, в т.ч. на кухне - не можем окончательно определиться с материалом фасадов. Муж хочет пленку - боится сколов на краске, мастер говорит, что крашеные фасады немного тяжелее в уборке. А мне кажется, пленка может начать отставать со временем. Как у вас: довольны, есть ли нюансы?
Зробіть вибір:
вже голосів: 17
Крашеный МДФ
Плёночный МДФ
Ласковая_львица• вчера в 11:48
Если муж псих и будет дверкой со всей силы хлопать, тогда пленочную берите. А так почему там должны быть сколы?
Сама вумна тутички• вчера в 11:50
Дсп
Милота• вчера в 11:52
Я предпочитаю другие материалы. У меня дсп Cleaf. Это дороже, но в разы лучше и надежней. Из ваших вариантов предпочла б мдф крашенный. Но покраска именно с Вияр, там качественно делают.
МаксХмара• вчера в 11:52
У мамы пленка - стала отходить. У меня краска, видимо некачественная - кухня двухцветная, и один цвет все целое - на другой сколы, причем не в местах где стучим а в неожиданных.
Короче как повезет.
Свекруня• вчера в 12:06
в мене фарбовані . трохи складніше в догляді, бо мити намагаюся дуже обережно. сколів і затертостей немає. але є пляма від червоного буряка , яка трохи посвітлішала але так і не відмилася.
Барабасиха• вчера в 12:53
у нас верх крашенный мдф - и то сколы есть , низ дсп хороший+ кромка та что запаивает ( не помню как точно называется) вот низ идеален в уходе , не пожалели что так сделали ( уговаривали на мдф) . У сестры крашенный мдф все -весь в сколах .
автор Galochka • вчера в 13:36
Ответ дляМилота
Спасибо за совет. Да, мы были в Вияре, планируем там заказывать. ДСП тоже смотрели, но хотели, вообще, фасады с фрезеровкой, а ДСП с ней, вроде, не делают
Милота• вчера в 14:00
Ответ дляGalochka
Да, это его минус. Фрезеровву не сделать.
Ща как дам• вчера в 16:35
Моя перша кухня була в плівці. І почала вона відставати через років 12, але з поправкою на те що у мене не було духовки і попадання гарячого повітря на фасади. У родичів плівка на фасаді над духовою шафою відійшла через рік. Зараз я маю фасади Alvik з готовим покриттям якогось високотехнологічного лаку в матовому виконанні, а над духовкою скло в алюмінієвому профілі, тому цієї проблеми немає. В прошлому році робила кухню на іншу квартиру, з фасадами з лдсп і прийшла до висновку що це самий нормальний варіант і по ціні і по якості, якщо не потрібні фрезеровані візерунки. Наступну кухню буду робити теж з фасадами з лдсп з пуркромкуванням.
Ща как дам• вчера в 16:39
Ответ дляGalochka
Так, фрезерування роблять на мдф. Але і на дсп роблять, але потім пропиляну частину зафарбовують. Це я таке побачила в готових меблях. Зараз пошукаю картинку для наглядности
Ща как дам• вчера в 16:47
Ось ці темні горизонтальні лінії на дверках це зафарбовані пропили на дсп.
Ща как дам• вчера в 16:49
Ответ дляМилота
Я теж робила фасади з дсп Cleaf, дуже мені сподобався цей матеріал.
автор Galochka • вчера в 21:39
Дуже дякую усім за відповіді! Ви допомогли мені, дівчата!
Оновлена версія• вчера в 22:32
Ответ дляGalochka
І на чому зупинилися?
автор Galochka • вчера в 23:55
Ответ дляОновлена версія
І на чому зупинилися?
Ви знаєте, почала дивитися варіанти лам. ДСП тих фірм, що дівчата порадили, і, можливо, обійдемося без фрезованих фасадів
Оновлена версія• сегодня в 10:28
Ответ дляGalochka
Зрозуміла. Бо знаю, що фрезерування в інших не можливе, тому я обрала акрилові МДФ фасади на кухню. А ось в коридор чи ванну можливо в плівці оберу, бо теж планувала фрезерування