Уважаемые советчицы, помогите, пожалуйста, с выбором. Делаем ремонт, в т.ч. на кухне - не можем окончательно определиться с материалом фасадов. Муж хочет пленку - боится сколов на краске, мастер говорит, что крашеные фасады немного тяжелее в уборке. А мне кажется, пленка может начать отставать со временем. Как у вас: довольны, есть ли нюансы?
Результат:
вже голосів:
13 (65%)
Крашеный МДФ
7 (35%)
Плёночный МДФ
Ласковая_львица• 16 декабря 2025
Если муж псих и будет дверкой со всей силы хлопать, тогда пленочную берите. А так почему там должны быть сколы?
Милота• 16 декабря 2025
Я предпочитаю другие материалы. У меня дсп Cleaf. Это дороже, но в разы лучше и надежней. Из ваших вариантов предпочла б мдф крашенный. Но покраска именно с Вияр, там качественно делают.
МаксХмара• 16 декабря 2025
У мамы пленка - стала отходить. У меня краска, видимо некачественная - кухня двухцветная, и один цвет все целое - на другой сколы, причем не в местах где стучим а в неожиданных.
Короче как повезет.
Свекруня• 16 декабря 2025
в мене фарбовані . трохи складніше в догляді, бо мити намагаюся дуже обережно. сколів і затертостей немає. але є пляма від червоного буряка , яка трохи посвітлішала але так і не відмилася.
Барабасиха• 16 декабря 2025
у нас верх крашенный мдф - и то сколы есть , низ дсп хороший+ кромка та что запаивает ( не помню как точно называется) вот низ идеален в уходе , не пожалели что так сделали ( уговаривали на мдф) . У сестры крашенный мдф все -весь в сколах .
Ответ дляМилота
Спасибо за совет. Да, мы были в Вияре, планируем там заказывать. ДСП тоже смотрели, но хотели, вообще, фасады с фрезеровкой, а ДСП с ней, вроде, не делают
Милота• 16 декабря 2025
Ответ дляGalochka
Да, это его минус. Фрезеровву не сделать.
Ща как дам• 16 декабря 2025
Моя перша кухня була в плівці. І почала вона відставати через років 12, але з поправкою на те що у мене не було духовки і попадання гарячого повітря на фасади. У родичів плівка на фасаді над духовою шафою відійшла через рік. Зараз я маю фасади Alvik з готовим покриттям якогось високотехнологічного лаку в матовому виконанні, а над духовкою скло в алюмінієвому профілі, тому цієї проблеми немає. В прошлому році робила кухню на іншу квартиру, з фасадами з лдсп і прийшла до висновку що це самий нормальний варіант і по ціні і по якості, якщо не потрібні фрезеровані візерунки. Наступну кухню буду робити теж з фасадами з лдсп з пуркромкуванням.
Ща как дам• 16 декабря 2025
Ответ дляGalochka
Так, фрезерування роблять на мдф. Але і на дсп роблять, але потім пропиляну частину зафарбовують. Це я таке побачила в готових меблях. Зараз пошукаю картинку для наглядности
Ща как дам• 16 декабря 2025
Ответ дляМилота
Я теж робила фасади з дсп Cleaf, дуже мені сподобався цей матеріал.
Оновлена версія• 16 декабря 2025
Ответ дляGalochka
Дуже дякую усім за відповіді! Ви допомогли мені, дівчата!
І на чому зупинилися?
Оновлена версія• 17 декабря 2025
Ответ дляGalochka
Ви знаєте, почала дивитися варіанти лам. ДСП тих фірм, що дівчата порадили, і, можливо, обійдемося без фрезованих фасадів
Зрозуміла. Бо знаю, що фрезерування в інших не можливе, тому я обрала акрилові МДФ фасади на кухню. А ось в коридор чи ванну можливо в плівці оберу, бо теж планувала фрезерування