Докладальниця• Изменено 16 декабря 2025
Яку спеціальність обрати краще для дівчинки після 9-го класу. Перелік.
Добрий день! Дівчатка, проголусуйте, будь ласка, яку спеціальність особисто ви, порадили своїй донечці, отримати у коледжі після 9-го класу з можливістю потім продовжити навчання у ВУЗі, якщо у даний момент іншого вибору не має. І якщо можна напишіть, будь ласочка, коротенько чому саме та чи інша спеціальність. Всім заздалегідь вдячна!
Перелік спеціальностей:
Маркетинг;
Менеджмент;
Графічний дизайн;
Комп´ютерні науки;
Журналістика;
Готельно-ресторанна справа та кейтерінг.
Перелік спеціальностей:
Маркетинг;
Менеджмент;
Графічний дизайн;
Комп´ютерні науки;
Журналістика;
Результат:
вже голосів:
17 (36.96%)
Графічний дизайн
9 (19.57%)
Готельно-ресторанна справа та
7 (15.22%)
Маркетинг
5 (10.87%)
Менеджмент
5 (10.87%)
Комп´ютерні науки
3 (6.52%)
Журналістика
УжеВотДа• 16 декабря 2025
Ми ж не знаємо вашу доньку, комп´ютерні науки, журналістика і дизайн - це все про різне, вимагає різних навичок, характеру і мислення.
Якщо вона інтроверт, яка може бути журналістика? А якщо гуманітарій, то які комп´ютерні науки?
Аноним с кешбеком• 16 декабря 2025
Моя выбрала отельно-ресторанный. Но я сама всю жизнь в этом, сейчас в отеле работаю, супер
Незламна• 16 декабря 2025
Після 9ого або на медсестру або на граф.дизайн, якщо є хист. Решта зі списку - навіть не думайте.
Пффф 100%• 16 декабря 2025
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
Согласна.
Я бы советовала что-то более прикладное: какую-то электромеханику или фарму
Дівчина Гілмор• 16 декабря 2025
Ответ дляНезламна
Тільки не на мед сестру
Незламна• 16 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Тільки не на мед сестру
Тоді краще в профтех на робітничу спеціальність.
Дівчина Гілмор• 16 декабря 2025
Ответ дляНезламна
Яку наприклад?
Щось не спиться• 16 декабря 2025
Ответ дляПффф 100%
Согласна.
А если там девочка тупенькая? Она не потянет
Холодная каша• 16 декабря 2025
перше - треба розмовляти з дитиною.
напишу чого б я не вибрала - так це Графічний дизайн ( ШІ в перспективі це замінить), Журналістика ( треба хист), готельно-ресторанна справа та кейтерінг ( важка праця).
Все інше можливо, але все ж таки схиляюсь до більш технічних наук ( таж харчова промисловість, хімічна промисловість, інженерія чи медицина), щоб далі продовжити навчання і мати попит на ринку праці.
аромат Жука• 16 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Тільки не на мед сестру
Вдруг захочет стать косметологом. Девушка, всё таки
Мой завтрак• 16 декабря 2025
Чому Ви питтаєте не власну доньку, а чужих тьоток з форуму??
Ви написали різні спеціальності, які потребують різних здібностей.
Для комп. наук треба математику знати та розуміти, для граф. дизайну - малювати.
Краще нехай донька пройде тести для профорієнтації.
P.s. В мене донька у 8-му, малює, ходить в художку. А син добре матиматику знав (та знає), після 9-го навчався в коледжі з ІТ напрямком.
Незламна• 16 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Яку наприклад?
Швачка, кравець, кухар, кондитер, перукар, штукатур, маляр, слюсар, зварник, тощо.
Мой завтрак• 16 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Или парикмахером.
А может модельером одеждьі.
Мушля з Криму• 16 декабря 2025
А дочке что интересно? Абсолютно разные специальности перечислены. Из всего лично мне ближе гостиннично-ресторанный бизнес. Но журналистика намного интереснее. А компьютерные науки и графический дизайн прибыльней
аромат Жука• 16 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
Или парикмахером.
А может модельером одеждьі.
Или актриса, режиссер.
Есть после 9 класса такие колледжи
Дівчина Гілмор• 16 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Якби не військовий облік, запросто. А зараз я б не радила
Хи хи, ну ну• 16 декабря 2025
Наша йде в медичний, по крайній мірі потім захоче і піде. Не всі діти можуть визначитися в такому віці, деяким важко. До медицини відноситься нейтрально, а от вже в 14 заробляє в інтернеті. За літо купили собі комп´ютер повністю, навушники, мікрофон, камера, динаміки все обирала сама. Заробляє та продає типу криптовалюти. Я пропонувала розвиватися в цьому напрямку, але чоловік чомусь хоче саме медицину, а вона погодилась. Але побачимо, що буде далі.
Дівчина Гілмор• 16 декабря 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
А ви теж на крипті заробляєте?
Басноплетка• 16 декабря 2025
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
Вот плюсуюсь)
Я бы для своей дочки выбрала бы медицинский ВУЗ/колледж или специальности близкие к медицине: фармация, гистология, биоинженерия. Люди болеть никогда не перестанут, затребовано всегда)
И второй вариант, если к медицине душа вообще не ляжет, так дочь ходит в художественную школу, прекрасно рисует - архитектурное направление
Р.S. Что смешного? Аргументы «смеющиеся смайлики» дайте)))
Хи хи, ну ну• 16 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А ви теж на крипті заробляєте?
Я ні, в мене інша спеціальність взагалі. Але зв´язана з роботою на дому через інтернет.
Басноплетка• 16 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Фельдшер, мед.сестра, фармацевт, зубной техник
О, да, зубной техник хорошая специальность. И это как раз колледж
Басноплетка• 16 декабря 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Ваш муж молодец 👍 медицинские специальности это отличный выбор
Хи хи, ну ну• 16 декабря 2025
Ответ дляБасноплетка
Я не знаю, молодець чи ні. Якщо хоче донька то хай пробує. По крайній мірі за тей час поки буде вчитися в медичному вона вирішить що їй більше підходить і чим хоче займатися в майбутньому.