Кредитная• 16 декабря 2025
Та скільки можна
Є чоловік з яким дуже хороший секс. В розряд стосунків він наче і хоче перейти, але не наважується. Є ще одна дівчина, там теж не класичні стосунки у них, щось не визначене, але факт є факт. Логічно завершити, але мені з ним добре і чому я маю відмовлятися. Але оця невизначеність вона страшенно втомлює
Кредитная
• 16 декабря 2025
Ответ дляku4eravaku4erava
А девочка это жена? А он молодец, не скрывает, что он бабник
Ніііі, там щось невизначене. Зі мною теж невизначене …
Сижуревувшоке• 16 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
Це хворі люди..
Тоже интересно стало, как у человека логика работает. Они променяли детей на мужиков и это послужило доказательством их не умения контролировать свои чувства 😳
Щебетушка• 16 декабря 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Це тварини,у яких працюють лише інстинкти на нижчому рівні .
Сижуревувшоке• 16 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
Вот видите, не все так считают. Некоторые думают, что это и есть доказательство великих чувств. Настолько огромных, что контролировать их невозможно. Именно такие и способны менять детей на мужиков(
Мне всегда интересно, почему люди дальше своего носа не видят, когда выбирают во что им верить. Это же то, что полностью формирует их жизни…
Щебетушка• 16 декабря 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Це залежить від інтелекту....
Сижуревувшоке• 16 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
Це залежить від інтелекту....
А они наверное считают себя более чувствительными 😂
Нічого вдягти• 16 декабря 2025
Ответ дляСоветчица Года
Фууу, після чужої піські в себе ото вставляти, бєє.
Чи ви облизуєте спочатку?))))
Серйозно, автор, не бридко вам? Не гидуєте?
Чи ви облизуєте спочатку?))))
Где девственников берете? Или вы сначала облизываете?
Щебетушка• 16 декабря 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Я ж кажу’піськостраждалиці’!
Советчица Года• 16 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
Нахіба мені цнотливі?
Мені достатньо одного, свого, може і облизую, це ж моє) і вас не стосується, не я ж тему створювала)
А вам історії автора недостатньо? цікавитеся ще й чужим статевим життям, кумедне))
Кредитная
• 16 декабря 2025
Ответ дляСоветчица Года
Нахіба мені цнотливі?
Ну ви д цікавитеся)) і не факт, шо ви свого облизуєте теж після когось))) Але я про свого знаю, шо і як, а ви свято вірите, шо «мій не такий». А він може якраз і «такий»)
Нічого вдягти• 16 декабря 2025
Ответ дляСоветчица Года
Нахіба мені цнотливі?
Чи ви облизуєте спочатку?))))
Серйозно, не бридко вам? Не гидуєте?
Чи ви облизуєте спочатку?))))
Серйозно, не бридко вам? Не гидуєте?
Сяду на шию, дорого!• 16 декабря 2025
Ответ дляКредитная
Вже так не виходить, щоб був просто секс. Він вже хоче проводити разом більше часу, залишатися у нього. А в мене як стоп спрацьовує, бо знаю, що закохуюся все сильніше. Звісно я хочу стосунків (а починали із сексу лише і симпатії), я вже маю почуття. Я би і не проти розвивати тепер, але морально не можу поки знаю про невизначеність з іншою. Тобто якщо я з ним, то він мені потрібен «повністю», а просто сексу вже йому самому мало, але і з іншою розійтися не наважується
От никогда не понимала, как это, быть третьей во втором ряду. Как говорится, если будет вопрос выбора между мной и кем-то, меня не выбирай))
Кредитная
• 16 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я теж. А життя показало мені інше
Сяду на шию, дорого!• 16 декабря 2025
Ответ дляКредитная
Я теж. А життя показало мені інше
И что произошло перед потерей самоуважения?
Кредитная
• 16 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вам видніше.
Сяду на шию, дорого!• 16 декабря 2025
Ответ дляКредитная
Вам видніше.
Мне уже под 50, вряд ли уже узнаю, как это, хотеть кого-то, для кого я не единственная. А с Вами что случилось, за что Вы готовы задвигать себя на второй план?
И увы, тем подобных много. Хочется отогреть, пожалеть этих несчастных девочек, но увы, своих мозгов не вставишь. И ни одна из этих историй счастливой не будет.
Советчица Года• 16 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
Чи ви облизуєте спочатку?))))
Серйозно, не бридко вам? Не гидуєте?
Чи ви облизуєте спочатку?))))
Серйозно, не бридко вам? Не гидуєте?
Ви хворієте?
Кредитная
• 16 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
І слава Богу! Не хотілося б жити «вашими мозгами» 😂
Сяду на шию, дорого!• 16 декабря 2025
Ответ дляКредитная
🌹
Советчица Года• 16 декабря 2025
Ответ дляКредитная
Я щиро вам бажаю стати єдиною коханою жінкою для нормального чоловіка, тоді Ви обов´язково зрозумієте, як це класно
Кредитная
• 16 декабря 2025
Ответ дляСоветчица Года
У кожного своє «нормальне» і якщо мені добре з цією людиною, значить щось в ньому хороше є. Можливо ваше нормальне, для інших сприймається по іншому. А ось за «єдину», то дійсно, хотілося б, щоб так і було
Советчица Года• 16 декабря 2025
Ответ дляКредитная
Черга за пенісом ненормально при будь якому розкладі.
Але вам подобається, то на здоров´я!
Кредитная
• 16 декабря 2025
Ответ дляСоветчица Года
Але вам подобається, то на здоров´я!
Для вас чоловік це пеніс? Ну ок! Це ваше бачення. Для мене це набагато більше, в першу чергу це людина.
Советчица Года• 16 декабря 2025
Ответ дляКредитная
Ок.
Черга за людиною то не є нормально за будь якого розкладу.
Але якщо вам подобається стояти в черзі за людиною, стійте)
Так а що ви від форуму хочете?)
Кредитная
• 16 декабря 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ок.
Так а що ви від форуму хочете?)
Удалено администрацией...
Советчица Года• 16 декабря 2025
Ответ дляКредитная
Удалено администрацией...