Кредитная• 16 декабря в 18:27

Та скільки можна

Є чоловік з яким дуже хороший секс. В розряд стосунків він наче і хоче перейти, але не наважується. Є ще одна дівчина, там теж не класичні стосунки у них, щось не визначене, але факт є факт. Логічно завершити, але мені з ним добре і чому я маю відмовлятися. Але оця невизначеність вона страшенно втомлює
автор Кредитная • 16 декабря в 21:22
Ответ дляСоветчица Года
Удалено администрацией...
Щаслива жінка такого не напише) бувайте )
Нічого вдягти• 16 декабря в 21:22
Ответ дляСоветчица Года
.
🤡
Советчица Года• 16 декабря в 23:30
Ответ дляКредитная
Щаслива пише, як її черга підходить на секс після іншої жінки?))) Бувайте і ви!
автор Кредитная • 16 декабря в 23:35
Ответ дляСоветчица Года
Та іди вже 😁
Советчица Года• 16 декабря в 23:39
Ответ дляКредитная
Та іди вже 😁
Та я тіки прийшла)
То коли там твоя черга до людини з пенісом?)