ДА да да• Изменено 16 декабря 2025
Отак ми і прийшли до фіналу
Відстань зробила свою справу. Шаленіли у ліжку, йому можна було все, це єдиний такий чоловік у моєму житті. Плюс розумний, привабливий, відчуває мене, я з ним поруч кайфую як ніколи і ні з ким, я закохана. Але відстань зробила своє. Були теми тут, він їздив, коли опинилися на відстані, а я не змогла. Отак воно і зійшло все на «ні». З його боку холод. Я знаю як це виправити, але не можу. Плакала, переживала. Обставини не змінилися і ми відсторонитися один він одного. Мені ніколи не було так добре, як з ним. Я мабуть завжди буду згадувати ті теплі обійми і не тільки.
ДА да да
• 16 декабря 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Он военный, вы в Сумской области?
Так
Володарка мрій• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Так
Блин, это очень смешно.
Если серьезно, займитесь ребенком. Мне-то смешно, а вот вашему ребенку не очень.
Силиконочка• 16 декабря 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Прям сериал
Ага. От него требуется только, чтоб стояк был норм и внешне не страшный. А разлучила их конечно жизнь и обстоятельства. Какое-то сочинение подростка
ДА да да
• 16 декабря 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Блин, это очень смешно.
Ваш коментар недоречний
Силиконочка• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Ваш коментар недоречний
Сколько вам лет? Успокойте нас и мы разойдемся
ДА да да
• 16 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Вас не тримають тут
Силиконочка• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Вас не тримають тут
Определенно так. Но мы ж волнуемся. Или ради чего вы писали?
Все буде• 16 декабря 2025
Та все равно через 20 лет он бы уже так шикарно не мог. Так что рано или поздно вас бы ждали только воспоминания о теплых частях тела.
Голодаю• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Так
Так , а почему вы не можете это исправить, если вы знаете как?
ДА да да
• 16 декабря 2025
Ответ дляГолодаю
Бо якщо я це зроблю, це буде суперечити моїм принципам.
А шо сталося?• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Ну, тут выбор за вами. Или принципы, или тёплые упруго-стоячие части тела.
Кстати, хороший любовник в наше время не так часто встречается. Задумайтесь
Гостра на язик• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Ох...ляяяя....
Голодаю• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Ну тогда пересмотрите список принципов
Сарафанное радио• 16 декабря 2025
А чому не можна поїхати до нього?
Дайте вгадаю. Його дружина буде проти?
Броніки для Моніки• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Он русский военный? 🙄
ДА да да
• 16 декабря 2025
Ответ дляСарафанное радио
А чому не можна поїхати до нього?
Дайте вгадаю. Його дружина буде проти?
Його дружина мені квиток купила до нього! Не вигадуйте і не видавайте бажане за дійсне. Ніякої дружини немає. Можливо я його майбутня дружина. І плюйтеся злістю скільки влізе.
Броніки для Моніки• 16 декабря 2025
Ответ дляДА да да
Ні звичайно 😡
Ну мало ли, что там у вас за принципы )) Женат, да?