Щось не спиться• 16 декабря в 23:39

Затопили сусідів. Підкажіть, будь ласка, як діяти

По причині відключення електроенергії - під час увімкнення відбувся різкий запуск насосів води. Відбувся гідроудар (високий тиск) у сусідньому під*їзді, підвал затоплений, крани зриває. Від сусідів почула свідчення, що не лише у нас відбуваються такі ситуації. Тільки іншим повезло більше - вони були вдома і встигли прийняти дії. У нашій квартирі все було перекрито, ми туди лише навідуємось: вирвало кран в туалеті в загальному стояку, залило весь перший поверх. Звичайно, сусіди вимагають повної компенсації ремонту від нас. ЖЕК пише "свій законний акт". Його ще не бачила. Хоча ще в обід збирались визивати офіційних представників Водоканалу для комісії та написання Аварійного акту напередодні. Так і досі чекаємо. ЖЕК вже сказав, що ніхто завтра не приїде, я напишу сама акт. Мене цікавить правомірність складання такого акту в односторонньому порядку без участі представників Водоканалу та без встановлення технічної причини аварії. Все зафіксовано сьогодні - відео/фото/аудіо. Які мої дії завтра зранку? Дякую
Подвійна веселка• 16 декабря в 23:43
Вам адвокат потрібен проконсультуватмсь
Акт самостійно -більше на ваше судження
Люблю кетчуп• 16 декабря в 23:44
По итогу: виноваты вы. Надо было ставить редуктор давления. Пройдено лично. Ни ЖЭК, ни водоканал не признают вину. А доказательств, что был именно гидроудар у вас нет. И это нигде не зафиксировано
Рекламама• 16 декабря в 23:46
Ответ дляЛюблю кетчуп
Прикольно конечно( Я о таком даже не слышала, как и большинство думаю. Уже не знаешь откуда жопа прийдёт. Тут боишься, что выгорит всё к черту, теперь ещё бойся, чтобы не затопило.
Подвійна веселка• 16 декабря в 23:47
Ответ дляРекламама
С этими отключениями и включениями
У нас датчик затопления стоит
И шо ? Без света не работает
Влетели , соседей заливали 17 часов
Платим (
автор Щось не спиться • 16 декабря в 23:51
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну це ваш особистий досвід, дякую. що поділились. Встановлення редуктора тиску не є моїм обов’язком. Крім того, у даному випадку йдеться про раптовий різкий перепад тиску (гідроудар), що виник у загальнобудинкових мережах, а не про стабільно підвищений тиск у квартирі. + редуктор тиску не є гарантією захисту від гідроудару, спричиненого аварійною роботою насосного обладнання.
НашлаПерепискуМужа• 16 декабря в 23:52
Ответ дляПодвійна веселка
С этими отключениями и включениями
У нас датчик затопления стоит
И шо ? Без света не работает
Влетели , соседей заливали 17 часов
Платим (
А как вы это оформили? Или вы по совести платите?
Щас ухожу• вчера в 00:06
Ответ дляЩось не спиться
Було теж таке - після пофілактичних робіт ввімкнули гарячу воду. І все, теж гідроудар, порвало стояк гв. Саме цікаве, сварилась з тепломережами за ту гарячу воду багато років, бо завжди йде літня-ледь тепленька, навіть перерахунки робили, а тут як навмисне просто кип`яток. Батько прийшов з лікарні додому, а там просто швах, навіть в хату неможливо зайти було, см 15 води на полу і нічого не видно із-за пару, світло не ввімкнеш. Так ми приїхали, нічого зробити не могли, просто відкрили двері, і вода лилась прямо на вулицю з під´їзду, аж поки аварійка не приїхала і не перекрила воду. Близько години десь чекали. Добре що під нами одна квартира в цоколі. Викликали комісію з жека, робили ремонт сусідам 🙁. Нікому не доведеш, що провина не наша
автор Щось не спиться • вчера в 00:15
Ответ дляЩас ухожу
Співчуваю вам. Але у нас прямий зв*язок з вимкненням світла - запуск насосів - аварія. Тому буду боротись за справедливе рішення і просити акт, який нам сьогодні обіцяли зробити - а саме аварійний акт напередодні.
Щас ухожу• вчера в 00:18
Ответ дляЩось не спиться
Можу тільки вдачі вам побажати 😒 Але чогось думаю, незалежно від висновків, сусіди вам ще нерви пороблять із-за того залиття
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 00:48
Ответ дляЩось не спиться
Правильно. Бажаю удачі!
На майбутнє подумайте про страхування квартири і власної відповідальності перед третіми особами